Stopař Kai, hvězda virálu, obviněn z vraždy

Stopař Kai, hvězda virálu, obviněn z vraždy

Populární postava internetového virálu, Kai The Hitchhiker (Stopař Kai) byl obviněn, že v New Jersey ukopal k smrti staršího muže. Kai byl uvězněn a byla na něj uvalena kauce 3 miliony dolarů.

Kai, vlastním jménem Caleb McGillvary, byl zatčen na autobusové zastávce ve Philadelphii. Podle obžaloby ukopal Josepha Galfyho, 73letého právníka, poté, co se muži seznámili v New Yorku. Okolnosti jejich setkání jsou nejasné, McGillvary ovšem druhý den po nalezení mrtvého muže zveřejnil na své Facebookové stránce velmi zvláštní status.

Podivný Facebookový status napsal Kai The Hitchhiker po vraždě staršího muže

Kai napsal po vraždě velmi podivný status

McGillvary je bezdomovec, který ovšem sám sebe prezentuje jako „homefree“ – osvobozen od domova. Cestoval přes Fresno v Kalifornii, když si v únoru tohoto roku všiml, jak u benzinové pumpy muž napadl pracovníka pumpy autem a zranil další ženu. McGillvary násilníka zastavil tím, že jej třikrát udeřil do hlavy sekyrkou. Video dokumentující událost se stalo virálem a udělalo z McGillvaryho hvězdu národního formátu.

Nyní je muž opět slavný…

Zdroj: https://mashable.com/2013/05/16/kai-the-hitchhiker-arrested/

Zdroj obrázku: https://mashable.com/2013/05/16/kai-the-hitchhiker-arrested/

Jsem studentka speciální pedagogiky s velkým zájmem o vše nové a neznámé. Svět IT je pro mě stále velkým dobrodružstvím a nekonečným zdrojem zajímavých poznatků a informací, o které se s vámi prostřednictvím Objevit.cz budu dělit.

Komentáře

Nahoru