Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: Zvíře

Čínský institut BGI začal prodávat geneticky pozměněná mikro prasátka

Mini prasátka jsou roztomilá a mnoha lidmi velmi oblíbená. Už brzy by se prasátka mohla začít prodávat jako domácí mazlíčci. Prasátka v dospělosti váží zhruba 15 kg, což je zhruba stejná váha středního psa.

OBRAZEM: 30 dokonale načasovaných fotek se zvířaty

Většina z nás má nějaký smartphone s fotoaparátem nebo rovnou nějaký profi fotoaparát. Není tedy divu, že vzniká obrovské množství fotek. A na některých z nich náhodou vznikají opravdu zajímavé momentky. Nyní je čas si ukázat nějaké zvířata.

Další hit Internetu: Balancující kráva na střeše

Vypadá to, že si někdo pěstuje pomyslnou zahrádku legračních zvířat, neboť ve švýcarském Berně se asi inspirovali koněm, kterého majitel ubytoval na svém skromné balkóně. Tentokrát to však není kůň, ale kráva. A není na balkóně, ale o trošičku výše.

Jak se vyhnout nepříjemnostem s vašim mazlíčkem? Zjistěte, kde ho hladit smíte a kde ne

Každé zvířátko má rádo něco jiného. Psa můžete hladit všude a je vděčný. Ale co kočka, medvěd nebo takový brouk? Kde ty drbat, aby se jim to líbilo? Pomohou vám jednoduché mapy.

Video: Jak spadla praseti z nebe svačina v podobě kamery

Na tomto videu máme jedinečnou možnost pozorovat první setkání prasete s technikou 21. století. Vidíme, jak si kameru prvně prohlíží a pak postupně po krůčkách oťukává. Taky se nám nabídne pár detailních pohledů do vnitřku jeho úst.

Francouz házel kočku proti zdi a chlubil se tím na Facebooku

Mladý Francouz mučil kočku tím, že ji házel proti zdi. Už to samo o sobě by bylo dost strašné. Ale ještě horší je, že se celou věcí chtěl chlubit na Facebooku, kde si proto založil speciální stránku. Avšak nepovedlo se. Sice se stal slavným, ale trochu jiným způsobem. Momentálně už sedí ve vězení.

23 skvěle načasovaných fotografií zvířat

Fotografie zvířat bývají většinou fascinující, pokud se povedou. Ale ještě více fascinující jsou v případě, že se podaří zachytit je v ten správný moment. Se zvířaty se obvykle nelze moc domluvit na tom, že by bylo třeba vyfotit hezkou fotku. A proto je u nich ještě těžší zastihnout je v nějaké skvělé situaci. Když se to ale povede, stojí to skutečně za to. Přesně jako na následujících 23 snímcích.

12 fascinujících fotografií ještě nenarozených zvířat

Stvoření života, ať už se jedná o život lidský nebo zvířecí, je vždy krásným, fascinujícím a složitým procesem. Nicméně s technologiemi, které dnes máme a které se neustále zlepšují, se můžeme na tento proces podívat a obdivovat tu krásu utváření života.

Denní dávka smíchu: Facebooková domluva s PetCenter.cz

Pan Martin Macek Cabicar se rozhodl nepárat s e-shopem, který mu nedoručil objednané zboží. Napsal jim pěkně na Facebook, ať to všichni vidí. A díky tomu, že je taková veselá kopa se skvělým smyslem pro humor, příspěvek opravdu vidělo hodně lidí. Jakmile totiž jednou začnete číst, budete chtít vědět, jak to pokračovalo.

Fotografická inspirace: Tajemná zvířata toulající se nočními uličkami

Fotografická inspirace: Tajemná zvířata toulající se nočními uličkami

Umění má mnoho různých forem. Dost často je jeho krása v jednoduchosti a efektivním nápadu. Toho využil i Mikko Lagerstedt. On vlastně na téma této série fotografií přišel úplně náhodou. Stačilo mít oči otevřené a chytit se příležitosti, která se mu nabídla. Nakonec vzniklo působivé dílo.

My reaction when my girlfriend wants to be on top

My reaction when my girlfriend wants to be on top

Mývalí útěk

Mývalí útěk

A najednou mu došla energie

A najednou mu došla energie
Nahoru