Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: Zuckerberg

V kůži Marka Zuckerberga

Svého času jeden z nejmladších miliardářů, nyní dle magazínu Forbes na pátém místě v žebříčku nejbohatších z nejbohatších. To je Mark Zuckerberg, internetový podnikatel, který před více jak dekádou stvořil sociální síť, jenž z velké části definuje náš digitální život.

Mark Zuckerberg investoval do projektu, ve kterém chce, aby byl internet dostupný úplně pro všechny lidi na světě

Společnost Facebook chce investovat miliardy dolarů do projektu, ve kterém plánuje, že bude internet dostupný úplně pro všechny lidi na této planetě, včetně lidí z nejchudších zemí světa.

Mark vybírá do svého týmu jen lidi, pro které by byl ochoten pracovat sám

Mladý zakladatel Facebooku zná odpověď snad na vše. Když se ho zeptali, proč nosí furt to samé triko – odpověděl, že má jiné věci na práci než každé ráno vybírat oblečení dle aktuálních výstřelků módy. Na Mobilním veletrhu, který se konal na začátku měsíce v Barceloně se ho někdo zeptal, které lidi přijímá do své společnosti. Odpověď celkem zaskočila.

Hacker, který se naboural na Zuckerbergovu zeď, získá 11 000 dolarů

Hacker, který se naboural na Zuckerbergovu zeď, získá 11 000 dolarů

Hacker z Palestiny, který se naboural na zeď Marka Zuckerberga, aby upozornil na chybu, získal jako odměnu 11 000 dolarů. Ne nic se nezměnilo, Facebook ho odměnit odmítl. Ale našli se jiní lidé, kteří si jeho úsilí váží. Hacker získá peníze z online kampaně.
Hacker se naboural Zuckerbergovou zeď

Hacker se naboural Zuckerbergovou zeď

Palestinský bezpečnostní expert nahlásil technikům na Facebooku bezpečnostní chybu. Ti mu nevěřili, a tak tedy napsal na zeď výkonnému řediteli Facebooku, Marku Zuckerbergovi. Poté byl sice jeho účet zablokován, ale účel to splnilo - technici konečně začali pracovat na opravě této bezpečnostní chyby. Odměny za nález chyby se ale pravděpodobně nedočká.
Brzy se dočkáme reklam na Instagramu

Brzy se dočkáme reklam na Instagramu

Mark Zuckerberg ve středu hodnotil čtvrtletní zisk společnosti a diskutoval i o tom, jak by mohl být obohacen Instagram. Odpověď není příliš překvapující. Je zde velký předpoklad, že v aplikaci jednoho dne získají významné místo reklamy.
Nahoru