Štítek: ZTE

ZTE slaví 15 let

Tisková zpráva: ZTE slaví 15 let

Společnost ZTE, celosvětově čtvrtý největší výrobce mobilních telefonů, v těchto dnech slaví. Její divize výroby a prodeje koncových zařízení působí na světových trzích již 15 let. Zároveň s významným jubileem ZTE vyrobilo mobilní telefon s pořadovým číslem 500 000 000. Plány společnosti zde rozhodně nekončí, ZTE se chce v následujících třech letech dostat mezi trojici nejvýznamnějších výrobců mobilních telefonů.
Příchod smartphonů s Firefox OS

Příchod smartphonů s Firefox OS

Mozilla letos oznámila, že první smartphony, které budou používat její operační systém Firefox OS, se budou v některých částech světa prodávat koncem tohoto léta. Dnes ale odhalila další konkrétní informace.

Dvojice chytrých mobilních telefonů ZTE Grand Memo a ZTE Open bude v ČR dostupná koncem léta

Společnost ZTE, celosvětově čtvrtý největší výrobce mobilních telefonů, představila na únorovém světovém mobilním kongresu ve španělské Barceloně dva nové modely pro evropský trh. České zastoupení nyní zveřejnilo předpokládanou dostupnost obou novinek. Tabletofon ZTE Grand Memo s úhlopříčkou 5,7 palců i ZTE Open, první přírůstek do rodiny zařízení s operačním systémem Firefox OS, plánuje výrobce nabídnout tuzemským zákazníkům na přelomu léta a podzimu letošního roku.

Huawei a ZTE mají být vyloučeny z amerického trhu

Čínské společnosti Huawei Technologies a ZTE Corp představují bezpečnostní hrozbu. Americká sněmovna reprezentantů navrhla, aby se americká rozvědka soustředila na činnost těchto společností. Končí tak 11 měsíců trvající šetření, které prokázalo, že za aktivitami Huawei a ZTE stojí čínská vláda a špionážní metody.

Na trhu se má objevit nový operační system pro smartfony – Mini Mozilla

Nekomerční organizace Mozilla Foundation,  která vyvíjí a poskytuje prohlížeč Firefox, se chystá dodat na trh první smartfon. Toto zařízení bude pracovat s podporou procesoru Qualcomm Snapdragon. Společnost Mozilla se spojila s velkými…

Nahoru