Štítek: zprávy

Psaním zpráv to nekončí. Věděli jste, že text na Facebooku můžete i formátovat?

Je to vážně tak, Facebook nabízí možnost základního formátování textu zpráv na chatu podobně jako třeba při psaní v dokumentu Word. Liší se pouze způsob, jak toho dosáhnout. Praktickou pomůcku…

Seznam.cz má vlastní Seznam Zprávy

Internetová společnost Seznam se snaží svým uživatelům nabídnout atraktivní služby, a proto připravila takzvané Seznam Zprávy. Uživatelé tak budou mít k dispozici kvalitní a moderní zpravodajství od známých českých novinářů.

Nejoblíbenější aplikace pro posílání zpráv na Androidu

Operátoři mají smůlu, málo mladých lidí si posílá obyčejné SMSky, pokud nemají obzvlášť dobrý tarif. Většina ostatních si raději zaplatí mobilní internet a posílá zprávy přes různé aplikace.

Jak psát iMessage na Androidu

Říkáte si, že nám přeskočilo? No jo, iMessage jsou sice odjakživa výmyslem Applu a fungují jen mezi zařízeními s iOS a OS X, ale jeden nápaditý programátor využil protokol Applu a vytvořil aplikaci na Android, která dokáže iMessage přijímat a posílat taky.

Facebook zavede mizející zprávy jako má Snapchat, do jedné hodiny se automaticky smažou

Kromě vtipných fotek a videích jdou na Snapchatu i odesílat zprávy, které po nějaké době vždy zmizí. Neuvěřitelně fajn funkce pro důvěrnější konverzace, na které chcete co nejrychleji zapomenout. Když to vývojáři v mobilní aplikaci představili, začala nová éra komunikace na Snapchatu.

Mezinárodní výzkum Oxfordské univerzity ukázal, že zprávy přes sociální síť Facebook sleduje pouze 44 % Čechů, přes Twitter jen 3 % Čechů

Z mezinárodního výzkumu Oxfordské Univerzity Reuters Institute of Journalism vyplývá fakt, že zprávy přes sociální síť Facebook sleduje pouze 44 % Čechů a přes Twitter 3 % Čechů. Češi pro sledování zpráv preferují stále televize.

Memeoirs: Vytiskněte si konverzace, na které nechcete nikdy zapomenout

Mnoho konverzací se dnes odehrává na sociálních sítích. Samozřejmě to není ono, když si lidé nevyjdařují lásku z očí do očí. Je to ale jednodušší, když chcete sdělit něco negativního. Zároveň je strašně fajn, že pokud chcete něco škaredého, co vám někdo napsal, zrušit, jednoduše to smažete. A existuje tu i možnost, jak hezké věci zachovat. Mluvené slovo si asi těžko necháte zopakovat. Zprávy můžete číst pořád dokola.

Hacker získal z iCloudu nahé fotky celebrit

Tajemství celebrit je odhalené, na veřejnost se díky neznámému hackerovi nebo hackerům dostaly fotky nahých celebrit. Zpráva zaplavila média a fotky začaly kolovat. A kdo je na nich? Jennifer Lawrence (Hunger Games), Kaley Cuoco (Teorie Velkého Třesku), Christiny Aguilery a spoustu dalších.

12 povedených SMS zpráv z dovolené s katastrofickým scénářem

Většinou lidé z dovolených hnedka na začátku posílají SMS zprávy ve stylu “Dorazili jsme v pořádku. Jdeme na pláž!”, avšak co když se to trošičku pokazí a místo takové zprávy přijde text s katastrofickým scénářem…

Malá holčička napsala do Googlu, zda by nemohli dát tatínkovi jeden den volno. Místo toho mu dali dovolenou na celý týden

V Googlu mají poměrně drsný pracovní režim. Přes všechny výhody, které jejich pracoviště nabízí, se najde jedna drobná chybka – pracovní doba, kdy pracovníci Googlu mají dovolenou pouze v sobotu. Holčičce se to nelíbilo, neboť chtěla strávit tatínkovy narozeniny s ním, napsala proto do Googlu dopis…

Bonza: Aktuální informace přímo od zdroje

Na českém internetu se chystá prosadit nový projekt. Je vidět, že tým, který za ním stojí, si je jistý a ví, co dělá. Aktuálně jsou ale v začátcích, takže hledají zpětnou vazbu od uživatelů. Nechcete se taky mrknout a pomoct jim s vyladěním chybiček a funkcí, které by se vám líbily?

Google chce narvat reklamu všude kam se dá. Za chvíli se z nich všichni zblázníme

Hlavním příjmem našeho oblíbeného Googlu jsou stoprocentně reklamy. Společnost proto přišla s dalším řešením, jak zvýšit svůj zisk. A jaký je nejjednodušší způsob? Zvýšit reklamu. Nově bude reklamy i v termostatech, na lednicích, autech, atp.

TV Nova boduje: Tvrdí, že Facebook ruší chat

Jistě TV Nova také velmi dobře znáte pod označením TV Hovna. Možná se občas podivujete nad podivnými zprávami z jejich televizního zpravodajství. Obzvlášť některé pokusy jsou opravdu povedené. Kdo by taky čekal, že když necháte vodu na mrazu, zmrzne. A Láďa Hruška se svými levnými recepty tomu už jen nasadil korunu.

Zprávy – vážná věc!

Zprávy – vážná věc!
Jak vypadá Saints Row IV?

Jak vypadá Saints Row IV?

V dnešním herním článku se zblízka podíváme na ještě "horkou" novinku Saints Row, konkrétně její 4. díl. Prostřednictvím několika screenshotů a komentářů vás stručně provedeme napříč hrou, seznámíme vás s jejími základními aspekty a především ukážeme, jak to celé vypadá...
Nahoru