Štítek: Ženich

Sologamie – aneb slibte věrnost jenom sobě

Zdá se, že ve 21. století je už povolené téměř vše, ale přesto se neustále rodí nové trendy, které společnost vítá. Posouvají se hranice také v milostném životě. Na oblíbenosti nabírá novinka zvaná sologamie. Lidé si zkrátka nemohou najít partnera podle svých představ, nevydrží se svým vyvoleným delší dobu anebo nemají stejné cíle pro společnou budoucnost. Milostný vztah by měl být tradičně zakončen legitimním svazkem manželským. V sologamii se ale obřadu účastní jen jeden, nevěsta nebo ženich.

V Japonsku se vzali dva roboti

Povolení manželství osob stejného pohlaví ve Spojených státech se zapsalo do historie. A určitě i do historie Facebooku, jak si všichni změnili svou profilovou fotku. Tím pádem byl zastíněn další velký milník ohledně svateb, který pokořili v Japonsku. Konala se tam první svatba dvou robotů na světě.

24 snímků: Když ženich poprvé uvidí svoji nevěstu

Následujících 24 fotografií je plných opravdových spontánních emocí, které projevují ženichové v okamžiku, v němž poprvé ve svatební den spatří svoji nevěstu. Takže pokud máte svoji svatbu ještě před sebou, rozhodně nezapomeňte takový okamžik také nechat vyfotit. Jak uvidíte na následujících snímcích, bude to stát za to.

Nahoru