Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: Závislost na smartphonech

Krabička DistractaGone zamkne váš smartphone a otevře se až po určité době

Speciální uzamykatelná krabička jménem DistractaGone bojuje proti závislosti na chytrých telefonech. Ať už přijdete na konferenci, do restaurace anebo do města na náměstí, nevidíte nic jiného než hlavy sklopené k displejům telefonů. Nicméně unikátní box má tomuto trendu zabránit.

OBRAZEM: Fotografie, které zobrazující závislost lidí na telefonech

Francouzský fotograf Antoine Geiger vytváří fotografie lidí, kteří mají obličeje doslova „vcucnuté“ do svých mobilních telefonů. Fotografie vznikly v rámci projektu SUR-FAKE, který se zabývá otázkou technologické závislosti. Když budete například na cestě do práce, potkáte spoustu lidí, kteří nepřítomně zírají do svých smartphonů a prakticky nevnímají okolní svět. Podívejte se na fotografie, které nám ukazují, jak se chováme….není zde něco špatně?

Co se naučíte, když si měsíc neberete mobil do ložnice

Kim R. McCormick si vždycky přes noc dávala svůj smartphone na noční stolek. Používala ho samozřejmě ještě těsně před usnutím a každé ráno ji budil. Když otevřela oči a vypnula budík, vždycky prvně zkontrolovala Facebook, Instagram a Pinterest.

Virální video: smartphony jsou všude

Virální video: smartphony jsou všude

Charlene deGuzman na Youtube zveřejnila své nové video, které během dvou dní získalo více než 2 miliony shlédnutí. Nejedná se přitom o žádné zabávné video. Jenom ukazuje, jak jsou lidi závislý na chytrých telefonech.
Nahoru