Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: založení s.r.o.

Jak ušetřit čas a peníze při zakládání společnosti?

Založení společnosti s ručením omezeným představuje časově a finančně náročnou záležitost, přičemž na úřadech strávíte neuvěřitelné množství času. Ani vaše peněženka nebude potěšená, protože neustále z ní budete vytahovat peníze k zaplacení dílčích poplatků. Nicméně můžete využít časově přívětivější alternativy, kterou nabízí společnost Simply Office s.r.o..

Výhodnost založení společnosti s ručením omezeným spojená s aktuálním snižováním nákladů nutných k založení

V současné době představuje založení společnosti s ručením omezeným nákladnou záležitost, zejména pro začínajícího podnikatele. Aktuálně se náklady šplhají k částce 11 300 korun. Nicméně Sněmovna schválila novelu o soudních poplatcích, čímž by se měly poplatky z aktuálních 11 300 korun snížit na pouhých 2 700 korun. Změnu právního předpisu ještě musí schválit Senát.

Ušetřete náklady na podnikání díky virtuální kanceláři

Hledáte atraktivní adresu pro vaši kancelář nebo firmu? Potřebujete zajistit více kanceláří například v různých městech, a to vše s fungujícími službami a administrativní agendou? Místo, kde budete mít fungující sekretariát, kam vám bude zasílána pošta a podobně. Nebo podnikáte prostřednictvím internetu a potřebujete získat adresu, coby sídlo společnosti, pro zapsání do živnostenského rejstříku? Pokud jste odpověděli na většinu vyřčených otázek ano, pak by vás mohla zaujmout taková věc, jako je virtuální kancelář.

Nahoru