Štítek: Zahrada

ikea

IKEA představila hydroponickou zahrádku, s kterou můžete pěstovat rostliny po celý rok

Nejznámější švédský prodejce přichází s další novinkou – hydroponickou zahradou KRYDDA / VÄXER, která vám umožní pěstovat rostliny po celý rok z pohodlí domova. Tato zahrádka by měla být dostupná v obchodních řetězcích IKEA začátkem května.

versailles_garden

3 nejkrásnější zahrady podle National Geographic

Zahradničení je po celém světě dosti oblíbenou činností a unikátní díla, která mohou díky tomu vzniknout, jsou nedocenitelná. Vybrali jsme (resp. National Geographic) tři nejlepší na celém světě, které by měl určitě každý věrný zahrádkář alespoň jednou navštívit.

800x600_576640-1398171908-big

INZERCE: Jak vybrat zahradní párty stan?

Pořádáte zahradní párty? A chcete, aby na ni všichni ještě dlouhá léta vzpomínali? V tom případě musí být všechno perfektní. Přemýšleli jste třeba nad tím, co budete dělat, když začne pršet? Všichni víme, že předpovědi počasí nejsou příliš spolehlivé, takže buďte připraveni na všechno. Pořiďte si zahradní stan, pod který se všichni pohodlně schováte.

3

OBRAZEM: 10 nejhezčích zahrad světa

Co takhle na chviličku se zasnít a představit si, že jste na nějakém úžasně romantickém místě? Kdybyste náhodou potřebovali inspiraci, kde takové místo najít, pomůžeme vám. Podíváme se na deset krásných zahrad z celého světa, jejich zahradní architektura vás totiž dostane. Zároveň tedy máte tip, kam vyrazit.

Nahoru