Štítek: záhada

Víte, proč je na Apple produktech při představování vždy 9:41?

Všimli jste si někdy, že při představování každého nového iPhonu, iPadu či MacBooku je na nich nastavený čas 9:41? Nevšimli? Tak nám věřte. Tenhle čas je tam téměř pokaždé a má to svůj důvod. Jak jistě víte, Apple si prostě potrpí na maličkosti.

Zahrajte si na Sherlocka Holmese: Kontaktují nás přes YouTube mimozemšťani?

Jen si to představte. Na YouTube se nachází 77 000 videí, ve kterých jsou pouze tvary a podivné zvuky. Sedmdesát sedm tisíc. Taky jste ještě na žádné z nich nenarazili? Tak to musíte okamžitě napravit. Je to totiž fenomén, který se aktuálně všude řeší. Pomocí videí se prý záhadný účet možná dokonce snaží kontaktovat mimozemšťany. Je to příběh pro všechny, kteří si chtějí zahrát na Sherlocka Holmese.

Lochnesská příšera na Apple mapách?

Lidé milují senzace – Berdmudský trojúhelník, nevysvětlené zmizení Boeingu nebo třeba Lochnesskou příšeru. Internet je teď plný snímků z Apple Map. Spousta lidí totiž prohlašuje, že na jednom z nich je vidět…

Telefony na ztraceném letadle stále vyzvánějí

Jak je tohle možné? Milovníci záhad už vymýšlí různé své závěry. Prý se letadlo mohlo ztratit v černé díře, nebo se dostat do nějaké podobné oblasti jako je záhadný Bermudský trojúhelník. Nebo se při samotné katastrofě stalo něco, co teď napájí mobilní telefony. Co tipujete vy?

Zachytil Google brutální vraždu?

Zachytil Google brutální vraždu?

Děsivý pohled se naskytl nizozemskému zvědavci, který si prohlížel okolí svého domu v nizozemském Alverde. Satelitní snímky totiž zachytily zvláštní výjev na molu u nedalekého jezera: postavu, stojící na dřevěném mole a pod ní obrovskou, krvavě rudou skvrnu.
Nahoru