Štítek: Zadek

PornHub přichází se zařízením TwerkingButt, které simuluje lidský zadek

Porno a virtuální realita – zcela jiný zážitek z porna. A zážitek bude ještě silnější s novou sexy hračkou z dílny PornHubu. TwerkingButt simuluje lidský zadek, dokáže se zahřát na 36 °C, vibruje…

Muž s lítostným pohledem se fotí s vykukujícími zadky

Každý má jinou zálibu ve fotografování. Tento mladík ji našel ve focení polo-obnažených zadků, kterých bylo na karetním turnaji vážně požehnaně. Řekl bych, že se vůbec nejednalo o turnaj v karetní hře, ale spíše o MISS NEJVĚTŠÍ ZADEK… Ale názor nechám raději na vás.

Je to v řiti, má 2 miliony fanoušků na Instagramu

Lidé se proslaví díky fotbalu, hokeji, herectví anebo také ničím, ale tato Newyorčanka se proslavila díky tomu, že vyvěšuje fotky svého dokonalého těla, především zadečku na populární síť pro sdílení fotografií Instagram. Podívaná je především pro pány, ale pro dámy jistou inspirací, že to jde!

I wrestling může být občas pěkná prdel

I wrestling může být občas pěkná prdel

Polib mi opičí prdel

Drzá opice

Táto, polib mi prdel

Drsný vtípek s plácnutím přes prdel

Plácnutí přes prdelku

Tak se na ně musí 🙂

Dejte svobodu svým zadkům

Dejte svobodu svým zadkům

Po svobodě touží téměř každý. Po tom, aby mělo svobodu i vaše pozadí, už ale málokdo. Většina z nás se spokojí s tím, že chudák náš zadek musí být po většinu života ukrytý pod vrstvou oblečení. Někdo se s tím ale smířit nehodlá a chce mu dát volný prostor nebo ho ukázat světu.
Nahoru