Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: Zábavné video

VIDEO: Toto oslnivě animované video je ódou na všechno neuspokojivé

Někdy do sebe věci zapadají bezvadně, tedy jsou perfektně načasované. To jsou ty zvláštně uspokojující okamžiky, co nám přináší podivný vnitřní klid. Jindy si však život razí vlastní cestu a věci nedopadnou podle plánu. Studio Parallel vytvořilo krátké video právě o těchto frustrujících, otravných a ve všech ohledech zklamávajících momentů každodenního života.

VIRÁL: Šokoval falešnými knihami a stal se hitem internetu!

VIRÁL: Šokoval falešnými knihami a stal se hitem internetu!

Komik Scott Rogowsky se rozhodl vyzkoušet reakce lidí na falešné knihy, které si četl v dopravních prostředcích a ve městě. Vzhledem ke „žhavým tématům“ spolucestující reagovali trochu rozpačitě. Ale koho by tituly jako „Jak skrýt erekci před Bohem?“, „Proč si ženy zaslouží méně“ nebo „10 000 penisů v obrazech“ nepřivedly do rozpaků. Ve skutečnosti Scott četl autobiografii Madeleine Albrightové. A jak jste se nad tímto videem pobavili vy?

Goat Simulator zažívá úspěch, nyní je dostupný i pro iOS a Android

O tom pravděpodobně nejoriginálnějším simulátoru jsme již jednou psali. Jenom pro připomenutí – nejednalo se o žádný automobilový simulátor, ale o simulátor koz. A ten se dočkal takového úspěchu, že nyní si jej můžete zahrát i na svých mobilních telefonech.

Ice Bucket Challenge pronikl do Čech!

V nedávné době, jak jsme již psali zde, se na Facebooku objevil nový fenomén a to sice Ice Bucket Challenge. Všichni již tedy dobře víme, že se jedná o řetězec,…

Ice Bucket Challenge: Proč se všichni polévají studenou vodou?

Před půl rokem jsme tu měli výzvu, kdy lidé museli vypít půl litra piva na ex. Nyní tu máme ještě šílenější výzvu – lidé se polévají kyblíkem studené vody. A pokud to nesplní? Tak musí poslat peníze na charitu.

VIDEO: Jak se (ne)žije v Severní Koreji

Severní Korea. Asi pro všechny z nás je to jedna velká neznámá. Nicméně naše představy o této zemi jsou velmi špatné. Chudoba, hlad, nezájem o lidská práva. Jak to ale vypadá ve skutečnosti? To se vám pokusí přiblížit toto video natočené v jejich hlavním městě, v Pchongjangu.

10 videí, která mají NEČEKANÝ konec

Myslíte si, že už jste viděli všechno možné i nemožné, a že už vás nic nepřekvapí? V tom případě jste ještě neviděli videa od polského studia Design-Generation. Ty totiž vytvářejí maximálně pár minut dlouhá videa, které mají skutečně NEČEKANÝ konec.

Kolik orgasmů, cigaret či láhví vína padne za 5 let vztahu?

Wilkinson patří k nejznámějším britským drum and bass producentům. Ke konci minulého roku jeho hit „Afterglow“ dosáhoval těch nejvyšších příček v hudebních hitparádách. A kromě hudební kvality se tato písnička může chlubit i svým originálním videoklipem V něm můžete vidět pět let dlouhý vztah popsaný v číslech.

Správná velikonoční reklama s Kate Upton

Co všechno patří k Velikonocům? Určitě vás napadna dobré jídlo, vajíčka a velikonoční zajíček. Tedy kromě jídla nic zajímavého pro chlapa. Proto jsme se rozhodli vám ukázat rok starou reklamu s Kate Upton, která potěší každého chlapa.

Video: Jaké je to být Supermanem?

Na internetu je obrovské množství videí natočených pomocí GoPro kamery. A často se jedná o něco úžasného – ať už o práci hasiče, extrémní jízdě na kole či o pádu z nebe. A nyní se objevilo další super video – jaké to je být Supermanem?

Reklama: Kašleme na válku, hlavní je láska

Asi většina z vás zná tvůrce mužské kosmetiky AXE. Velmi známé jsou jejich reklamy, které jsou často sexistické nebo jiným způsobem přehnané. Proto nejnovější reklama je velkým překvapením. Nezaměřuje se totiž ani na sex, mužskou popularitu či humor, ale snaží se prosazovat světový mír. Tedy přesněji řečeno jejich novou řadu produktů Axe Peace (peace je v překladu mír), které se snaží o mír.

Nová reklama od Wolkswagen aneb inženýři dostávají křídla

Co se stane, když auto ujede 160 000km? Na to se snaží odpovědět tato nová reklama od automobilky Wolkswagen, která byla v amerických televizích při Super Bowlu. Mnohem zajímavější ale je, co se děje když auto ujede 320 000km…

Nahoru