Štítek: Zabavne obrazky

OBRAZEM: Nejúspěšnější reklamy světa zachycují zvířata tak, jak je neznáte!

Úžasná grafika dnešních reklamních obrázků dnes hýbe světem. Dnes dokážeme vytvořit prakticky cokoliv. Mistři v oboru umí upravit fotografii tak, že vyjadřuje přesně to, co je od ní očekáváno a zároveň nad očekávání dobře. Níže uvádíme nejúspěšnější reklamy z celého světa, které vytvářeli profesionálové ze světově uznávaných grafických studií. Užijte si je! 🙂

OBRAZEM: Kdyby zvířata byla na našem místě

OBRAZEM: Kdyby zvířata byla na našem místě

Timeline na Facebooku nemusí byť nuda. Presvedčí vás 10 kreatívnych dizajnov

S už staro-novým dizajnom timelinu na facebooku sa pomaly naučil žiť každý. Nie každý však naplno využíva možnosti, ktoré veľký priestor na vrchu každého profilu ponúka. Pri tvorbe titulnej fotografii…

OBRAZEM: 30 dokonale načasovaných fotek se zvířaty

Většina z nás má nějaký smartphone s fotoaparátem nebo rovnou nějaký profi fotoaparát. Není tedy divu, že vzniká obrovské množství fotek. A na některých z nich náhodou vznikají opravdu zajímavé momentky. Nyní je čas si ukázat nějaké zvířata.

OBRAZEM: Kresby z dětství po dvaceti a více letech

Každý z nás asi pamatuje na své dětské malůvky, které byli nevalné, ale tak nějak roztomilé. Nizozemský umělec Telmo Pieper se rozhodl s pomocí Photoshopu tyto malůvky předělat do realistické podoby. Jak se mu to podařilo? Na to se můžete podívat v tomto článku. Předem vám ale napovíme, že se od svých 4 let rozhodně v umění polepšil.

OBRAZEM: 29 divných lidí na Tinderu

Slyšeli jste již o aplikaci Tinder? Jedná se o mobilní aplikaci, která má pomáhat při seznamování. Ukazuje vám krátké profily lidi z vašeho okolí. Pokud se vám zalíbí, tak je jednoduše označíte. A pokud oni za pěkné označí vás, tak vám Tinder umožní vzájemně si psát. Ale jsou i lidé, s kterýma si asi nikdo nebude chtít psát…

OBRAZEM: Kresby na chodnících, které si hrajou s perspektivou

Street-art je relativně mladé umění, které se zaměřuje jak již jeho název napovídá (street je anglicky ulice) na ulice a jejich okolí. Už jsme si ukazovali mnoho street-artů, například jak perfektně zapadají do prostředí nebo jak dokážou perfektně zkrášlit skladiště. Nyní je čas na trošku jiné pouliční umění – na to, které se zaměřuje přímo na chodníky.

FOTO: Dalších 40 překladatelských trapasů z Číny

Čína se otvírá světu. A k tomu je třeba překonat i jazykovou bariéru. Čínští obchodníci jdou tomu samozřejmě vstříc a poctivě se snaží překládat. Nicméně místo svých znalostí nebo profesionálních překladatelů využívají překladače. A jak to pak vypadá? To se dozvíte v tomto článku.

15 zvířat bez srsti! Dokážete je poznat?

Lidé nejsou jediní, kteří trpí vypadáváním vlasů. Ať už v důsledku nemoci nebo stáří, to samé se může stát i našim zvířecím kamarádům. Ale u zvířat to je ještě horší – některé zvířata bez srsti nejde ani pomalu poznat.

Foto: Jak vypadá obyčejný život v Rusku?

Rusko. Země neomezených možností. A velkého množství zoufalců, kteří mají na seznamkách vážně vtipné fotky. Ale i fotografie mimo seznamky jsou často netradiční, až úžasné, což vám v tomto článku dokážeme.

24 roztomilých reklam se zvířaty v hlavní roli

Už jsme vás ukazovali desítky různých reklam. Sexistické, vědecké či reklamy závislé na prostředí. Ale na něco jsme zapomněli. Ano, na zvířatka. A rozhodli jsme se to napravit. A tak vám přinášíme 24 reklam, kde jsou tyto převážně roztomilá stvoření v hlavní roli.

Nahoru