Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: Zábavné fotky

OBRAZEM: 30 dokonale načasovaných fotek se zvířaty

Většina z nás má nějaký smartphone s fotoaparátem nebo rovnou nějaký profi fotoaparát. Není tedy divu, že vzniká obrovské množství fotek. A na některých z nich náhodou vznikají opravdu zajímavé momentky. Nyní je čas si ukázat nějaké zvířata.

OBRAZEM: 29 divných lidí na Tinderu

Slyšeli jste již o aplikaci Tinder? Jedná se o mobilní aplikaci, která má pomáhat při seznamování. Ukazuje vám krátké profily lidi z vašeho okolí. Pokud se vám zalíbí, tak je jednoduše označíte. A pokud oni za pěkné označí vás, tak vám Tinder umožní vzájemně si psát. Ale jsou i lidé, s kterýma si asi nikdo nebude chtít psát…

24 roztomilých reklam se zvířaty v hlavní roli

Už jsme vás ukazovali desítky různých reklam. Sexistické, vědecké či reklamy závislé na prostředí. Ale na něco jsme zapomněli. Ano, na zvířatka. A rozhodli jsme se to napravit. A tak vám přinášíme 24 reklam, kde jsou tyto převážně roztomilá stvoření v hlavní roli.

23 psů, co umí „vylepšit“ fotografii

Photobombing. Úmyslné kazení fotek. Nejčastěji to dělají lidé, ale najdou se viníci i mezi zvířaty. A nejčastěji se jedná asi o psy. Proč? Na to se podívejte v této galerii, kde vám ukážeme 23 psů, kterým chybí ohleduplnost.

Foto: Bitva o Helmův žleb ze 150 tisíc kostiček LEGA

Bitva o Helmův žleb patří mezi jednu z největších bitev v trilogii Pán prstenů. 2 nadšenci se rozhodli ji zrekonstruovat pomocí pomocí LEGO kostiček a figurek. Jak to dopadlo? Na to se podívejte v tomto článku.

32 rebelů, kteří se nebojí porušovat pravidla

V dnešní se už snad všechno řídí nějakými pravidly. Jsou ale tyto pravidla skutečně správná? A musíte je vážně dodržovat? Mnoho lidí si myslí, že ne. Jako například těchto 32 rebelů, jak z řad lidí i zvířat, kteří se nebojí vykročit z davu a udělat něco jinak.

15 oddálených slavných památek tak, aby šlo vidět i okolí

Asi každý z vás zná ty úžasné pohlednice a fotky ze všech možných i nemožných památek po celém světě. Málokdo si ale uvědomuje, že tak vypadá jenom daný kousek místa, ale že okolí většinou vypadá hrozně. Změnou perspektivy se toho hodně mění. Nevěříte? Tak se podívejte na těchto 15 památek.

27 originálních reklam, které zapadají do prostředí

Reklamy jsou všude kolem nás. A velmi často jsou rušivé. Aby ne, když jejich hlavním účelem je prodat. Ale někdy nás můžou vážně zaujmout či pobavit a nemusí být přitom rušivé. My vám nyní přinášíme 27 reklam, které perfektně zapadají do prostředí. Určitě upoutají vaši pozornost a možná vás donutí se zamyslet.

20 nejzajímavějších fotek z Google Street View

Co je to Google Street View ví asi každý z vás. Pokud ne, tak jenom lehce připomeneme – jedná se o službu, ve které lze zobrazit panoramatické obrázky ulic a jiných vybraných lokalit. Jelikož je zde pokryto doopravdy obrovské množství ulic, tak je nad slunce jasné, že zde budou i nějaké raritky.

20 stromů, které to přehnaly s alkoholem

Jistě to znáte. Je nějaký mejdan či večírek, každý si užívá zábavy, popíjí víno nebo pivo… Ale vždy se najde někdo, kdo to přežene a zkazí všem zábavu. A asi i každý z nás byl někdy tím „kazičem“. Věděli jste ale, že úplně nejhorší opilci jsou stromy?

21 fotek odvážných surfujících psů

Noosa Festival of Surfing je jednou z největších surfovacích akcí na světě. Sjíždí se zde surfaři z celého světa. A bylo jen otázkou času, než k tomuto sportu přičichnou i jejich oblíbení domácí mazlíčci…

Obrazem: Pornhub shání kreativního ředitele

Každý z nás již viděl nějaké porno. A velká část z nás se na něj pravidelně dívá. A nyní se naskýtá možnost, že byste v tomto průmyslu mohli pracovat. Samozřejmě ne na pozici herce či herečky, ale na pozici kreativního ředitele. Stačí mít dobrý nápad.

24 domů, které nedokážou skrýt své emoce

Přemýšleli jste někdy o tom, jak se cítí váš dům? Co právě prožívá, o co se snaží? Vsadíme se, že ne. Bohudík některé domy neumí zakrýt svoje emoce a ukazují je všem. Těchto 24 fotek vás donutí se zamyslet nad osudy domů…

30 bitev, které zvířata prohrála s nábytkem

Milujeme naše domácí mazlíčky, ale moc nepřemýšlíme nad tím, jak kvůli nim uspořádat náš domov. Výjimkou jsou ti, co vlastní nějaký nábytek pro zvířata, ale těch je málo. Ale zvířata jsou inteligentní, a tak se snaží nějakým způsobem využívat lidský nábytek. Nicméně ne vždy se to podaří. Naštěstí jsou to lidé, kteří si takového případy vždy vyfotí, a my se pak máme čemu smát.

Nahoru