Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: WWDC 2013

WWDC v číslech

WWDC v číslech

Jako obvykle přišel na WWDC na pódium generální ředitel společnosti Apple Tim Cook a nabídl přehled o stavu společnosti, podnikání a další pozoruhodné statistiky. Tato čísla týkající se produktů, které Apple obvykle zveřejňuje během roku v samostatných tiskových zprávách a oznámeních, jsou vždy zajímavá, protože poskytují ucelený přehled o prodeji, instalacích jejich softwaru a podobných zajímavých a důležitých věcech.
WWDC 2013: Co očekávat

WWDC 2013: Co očekávat

Už zítra začne Apple vývojářská konference. Všichni se těší především na představení budoucnosti dvou hlavních platforem společnosti – iOS a OS X, ale přijdou i jiná vylepšení či novinky. Na co se tedy můžete těšit?
Co očekávat od nového OS X?

Co očekávat od nového OS X?

V poslední době se v souvislosti s Applem mluví především o nových modelech iPhonu a novém vzhledu iOS 7. Zapomíná se ale na to, že na konferenci WWDC, která začíná už v pondělí 10. června, by měl být představen i nový OS X 10.9.
Kousek iOS 7 je k dispozici zdarma ke stažení

Kousek iOS 7 je k dispozici zdarma ke stažení

Pokud hledáte náznaky toho, jak bude vypadat nový iOS 7, nezaměřujte se na nic jiného než na oficiální aplikaci WWDC. Nese všechny grafické prvky, které se objevily v minulý týden uniklých obrázcích iOS 7 a k dispozici k bezplatnému stažení je na iTunes App Store.
Mohl by to být iPhone 5S?

Mohl by to být iPhone 5S?

Už zanedlouho dostaneme první šanci podívat se na Apple iOS 7. Bude to na Worldwide Developers Conference (WWDC), která začíná 10. června. Ale potom se Apple, aby udržel krok s velikány jako Samsung Galaxy SIV a HTC One, chystá představit velkolepý iPhone 5S.

Vstupenky na Apple konferenci WWDC 2013 budou stát skoro 1 600 dolarů

Worldwide Developers Conference (WWDC) 2013, která proběhne mezi 10. a 14 červnem v San Franciscu. Lístky na konferenci budou v prodeji od 25. dubna a patrně se v ten den i vyprodají, v loňském roce byly pryč během dvou hodin. Cena vstupenek bude stejně jako loni 1599 dolarů (téměř 32 000 Kč).
Nahoru