Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: WWDC

Nejvtipnější video v historii společnosti Apple

Letošní WWDC odstartovala společnost Apple originálním videem, které nenechalo chladnými žádného příznivce této značky. Video prezentovalo režii WWDC a vskutku se povedlo. Apple tímto netradičním videem navazuje na video z loňského…

Do WWDC zbývá několik hodin, pojďme se podívat, co asi představí za nové iOS

Za několik málo hodin v Moscone Center započne další WWDC. Právě dnes by měl dle dostupných informací Apple ukázat celému světu jeho nový mobilní systém iOS 9. Avšak ještě před tím než odkryjí své karty, pojďme se podívat na jeden z nejlepších konceptů.

Jaké změny v operačních systémech nám přinesla včerejší konference WWDC?

Včera se konala jedna z nejočekávanějších vývojářských konferencí v tomto roce – konference WWDC, kde Apple uvedl své nejžhavější novinky. A musím říct, že se bylo vážně na co dívat. Je však možné, že jsme si od konference slibovali více, ale hold si budeme počkat ještě několik měsíců do další konference, která by se měla konat někdy na podzim, zde mi mimochodem mohl Apple představit (snad) již novou generaci applovského telefonu iPhonu (6).

Plánuje Apple něco úplně nového? V Moscone Center je totiž jeden zakrytý banner

V Moscone Center je napětí doslova hmatatelné. Proč? Připravuje se tady jedna z nejdůležitějších IT akcí, které jsou na světě vůbec pořádané. Zde totiž předvede své novinky jeden z technologických gigantů, společnost Apple. Avšak novináři nás již informovali o tom, jaké jsou v centru bannery, čímž odhalili i několik novinek, avšak nyní objevili jeden skrytý banner, u kterého nikdo neví, na co je…, chystá snad Apple něco nového?

10 let Apple pozvánek na důležité události

Apple je obvykle dost málomluvný o tom, na čem pracuje, ale nikdy nás ohledně toho, co přijde, nezapomíná pořádně napínat a škádlit. Od nenápadných slovních hříček k pečlivě vybraným snímkům – takhle Apple odkrývá podrobnosti o svých budoucích produktech přímo na pozvánkách, které pro každou událost vytváří.

WWDC v číslech

WWDC v číslech

Jako obvykle přišel na WWDC na pódium generální ředitel společnosti Apple Tim Cook a nabídl přehled o stavu společnosti, podnikání a další pozoruhodné statistiky. Tato čísla týkající se produktů, které Apple obvykle zveřejňuje během roku v samostatných tiskových zprávách a oznámeních, jsou vždy zajímavá, protože poskytují ucelený přehled o prodeji, instalacích jejich softwaru a podobných zajímavých a důležitých věcech.
Apple asi zapomněl, proč existuje. Mysli jinak? Už ne

Apple asi zapomněl, proč existuje. Mysli jinak? Už ne

Steve Jobs ve své druhé éře rozjel kampaň se stručným a chytlavým sloganem „Think different“ – Mysli jinak. A byla to pecka. Kampaň vysílala jasné poselství – pokud jsi praštěný, umělec, pokud jsi jiný, stejně jako my – pak jsi členem našeho kmene.
WWDC 2013: Co očekávat

WWDC 2013: Co očekávat

Už zítra začne Apple vývojářská konference. Všichni se těší především na představení budoucnosti dvou hlavních platforem společnosti – iOS a OS X, ale přijdou i jiná vylepšení či novinky. Na co se tedy můžete těšit?
Co očekávat od nového OS X?

Co očekávat od nového OS X?

V poslední době se v souvislosti s Applem mluví především o nových modelech iPhonu a novém vzhledu iOS 7. Zapomíná se ale na to, že na konferenci WWDC, která začíná už v pondělí 10. června, by měl být představen i nový OS X 10.9.
Kousek iOS 7 je k dispozici zdarma ke stažení

Kousek iOS 7 je k dispozici zdarma ke stažení

Pokud hledáte náznaky toho, jak bude vypadat nový iOS 7, nezaměřujte se na nic jiného než na oficiální aplikaci WWDC. Nese všechny grafické prvky, které se objevily v minulý týden uniklých obrázcích iOS 7 a k dispozici k bezplatnému stažení je na iTunes App Store.
Mohl by to být iPhone 5S?

Mohl by to být iPhone 5S?

Už zanedlouho dostaneme první šanci podívat se na Apple iOS 7. Bude to na Worldwide Developers Conference (WWDC), která začíná 10. června. Ale potom se Apple, aby udržel krok s velikány jako Samsung Galaxy SIV a HTC One, chystá představit velkolepý iPhone 5S.

Vstupenky na Apple konferenci WWDC 2013 budou stát skoro 1 600 dolarů

Worldwide Developers Conference (WWDC) 2013, která proběhne mezi 10. a 14 červnem v San Franciscu. Lístky na konferenci budou v prodeji od 25. dubna a patrně se v ten den i vyprodají, v loňském roce byly pryč během dvou hodin. Cena vstupenek bude stejně jako loni 1599 dolarů (téměř 32 000 Kč).

Apple uvedla na trh operační systém iOS 6

Nahrát si mohou nový operační systém vlastníci smartfonů iPhone 4, 4S a 3GS, tabletů iPad druhého a třetího pokolení a také multimediálních přehrávačů iPod touch čtvrtého pokolení. Nový iPhone 5 bude mít iOS 6 předinstalován.

Podle odhadů může počet prodaných telefonů iPhone 5 dosáhnout 250 milionů

Na uvedení nového mobilního telefonu iPhone 5 se zatím čeká, ale analýzy již pomalu začínají předkládat neuvěřitelná čísla. Podle FBR Capital Markets může novinka způsobit zvýšení ceny akcií společnosti Apple o 50 dolarů.
Nahoru