Štítek: WTF

Web na hovno #6: Rodinný penzion se zoofilním webdesignérem a milovníkem matematiky

Zatím na adresu internetového magazínu Objevit nedorazily žádné výhružné emaily. Řekl bych, že v hledání webech na hovno můžeme velkoryse pokračovat. U rodinných podniků rádi zůstaváme, včera call centrum, dnes dokonce penzion.

Web na hovno #5: Coolcentrum.cz – Rodinné call centrum s hrozným HTML webem!

“Patříme k nejůspěšnějším a co se týče prodeje po telefonu k nejefektivnějším callcentrům v České Republice. Po telefonu jsme schopni jak prodávat Vaše produkty, tak například navolávat schůzky pro Vaše…

Kickstarter: Muž vybral půl miliónu korun… na bramborový salát

Na Kickstarteru se pravidelně objevují velice zajímavé, často dokonce přelomové projekty. Namátkou v posledních dnech třeba skener na jídlo SCiO, skener na jakékoliv písmo nebo česká RPG hra. A k těmto projektům se nyní přidá… bramborový salát.

Facebook: Jak se díky němu muž, který byl ve vězení, stal milionářem

Před třemi lety měl Fyk hodně málo peněz, byl ve vězení a uvažoval o sebevraždě. Pak ale využil sílu Facebooku a obrátil svůj život naruby. Dnes vlastní WTF Magazine a FunnierPics.net. Vydělává 275 000 dolarů měsíčně. Jak je to možné?

25 fotek, které jednoduše nedávají smysl

Na Objevit jsme vám již přinesli mnoho tématických fotogalerií, které vždy měli společné téma. Ale nyní uděláme jednu výjimku. Tyto fotografie totiž nemají společnou tématiku. Mají společnou jenom jednu věc- nedávají smysl. A věříme, že i kdybyste znali kontext, tak by vám to vůbec nepomohlo.

Duchove?

Duchove?

Co to kurv…

Co to kurv…
Nahoru