Štítek: Wii

Dobré konzole se vracejí aneb Nintendo 64 je zpět!

Nintendo oznámilo, že do programu Virtual Console pro Wii U umístí nově i klasické hry z konzolí Nintendo 64 a Nintendo DS. Až doposud byly v rámci tohoto programu dostupné hry z dalších…

40 upřímných reklamních sloganů, se kterými budete souhlasit

Reklamní slogany jsou tvořené tak, aby prodávaly. Nashvillský designér Clif Dickens však svými nápady pozvednul obyčejné slogany ještě na vyšší úroveň. Zaměřil se na nejznámější světové firmy a trochu jejich…

Wii U v prodejích nepřekonal sedm let starý Wii, obchody dávají ruce pryč

Wii U v prodejích nepřekonal sedm let starý Wii, obchody dávají ruce pryč

Nintendo zveřejnilo svou čtvrtletní finanční zprávu, která vykresluje Wii U velmi nelichotivě: jako propadák, který v prodejích nebyl schopen překonat svého o sedm let staršího bratříčka Wii.
Xbox One: Vše, co potřebujete vědět o nové herní konzoli

Xbox One: Vše, co potřebujete vědět o nové herní konzoli

Microsoft včera představil svoji nejnovější herní konzoli, Xbox One. Tato konzole by se měla stát průsečíkem televize, hraní her a další zábavy přímo ve vašem obývacím pokoji.

Digitální hry na Xbox a Playstation získají další ochranou nálepku

Dosud musely všechny hry být rozřazeny do několika kategorií dle toho, zda jsou vhodné pro děti, dospívající či je mohou hrát všichni hráči bez ohledu na věk. Tato informace musela být také uvedena přímo na obalu hry. Nyní však musí být všechny digitální hry (hry stažené přes nějaké internetové rozhraní) pro Xbox Live, Playstation, Wii, Nintendo a Windows 8 obsahovat také další doplňující informace. Víte, které?
Nahoru