Štítek: Wedos.cz

Kočička - Honza Horák

Honza Horák: Podnikání mě naučilo vážit si svého času

K dnešnímu rozhovoru jsme si vybrali Honzu Horáka. Na internetu jej najdete pod přezdívkou Gransy. Pro ty z vás, kteří netuší, o koho se jedná, tak Honza je majitelem jedné z největších webhostingových firem u nás Subreg.cz, jež se zároveň řadí mezi přední registrátory internetových domén u nás.
Inzerce: Konec (web)hostingového světa – Máyové to spletli

Inzerce: Konec (web)hostingového světa – Máyové to spletli

Máyové se spletli. Dne 21.12.2012 nebude konec světa, ale konec současných zvyklostí (web)hostingového trhu. Bylo jen otázkou času, kdy podobná situace nastane a už je to tady. Poskytovatelé hostingu začínají zákazníkům za nákup domény platit.

Forpsi neusíná na vavřínech, bude díky tomu pak lepší než Wedos?

Společnost INTERNET CZ, a.s., jeden z největších tuzemských poskytovatelů internetových služeb (webhosting, registrace domén, server housing apod.) zahájila v těchto dnech úpravy a další modernizaci svého datacentra. Forpsi hodlá investovat dalších 5 milionů do modernizace svého datacentra.

Wedos vyhlásil velikonoční slevu 50 % na webhosting, kupte na rok a dostanete ještě jeden zdarma!

Nejrychleji rostoucí hosting v České republice nabídl o důvod více k oslavení Velikonoc. Dnes totiž probíhá akce na objednání hostingu za poloviční slevy! Wedos je proslulý svými nízkými cenami a rychlým růstem. Je rovněž nejprodávanějším hostingem v roce 2011 a 2012.
Opět domény k hostingu zdarma, říjnová akce pro všechny

Opět domény k hostingu zdarma, říjnová akce pro všechny

Společnost Wedos a.s. nezná konce, stále přitahuje nové zákazníky a těm stávajícím dělá ještě větší radost. Nově totiž vyhlásila říjnovou akci, kdy všem zákazníkům, kteří si objednají jejich hosting "NoLimit" zaregistruje doménu zdarma. Doména může mít koncovku CZ, EU, COM, NET, ORG, BIZ, INFO nebo NAME.
Chceš hosting a doménu zdarma? Zúčastni se naší soutěže!

Chceš hosting a doménu zdarma? Zúčastni se naší soutěže!

Plánuješ si založit vlastní webové stránky? Chceš si koupit doménu a hosting? Nebo je už máš, ale hostuješ na nějakém hostingu zdarma, doména je příliš dlouhá a nepohodlná a ty bys rád přešel na něco lepšího? Chceš k tomu všemu vyhrát ještě další věcné ceny? Tak v tom případě neváhej! Zúčastni se velké prázdninové soutěže, kterou pořádáme...
Wedos má další záruku, úspěšně prošel certifikací ISO

Wedos má další záruku, úspěšně prošel certifikací ISO

Rozhovor s představiteli Wedosu nám ukázal, co vše chce tento relativně mladý hosting dokázat a jakým směrem se chce vydat. V rozhovoru si můžete přečíst, jak velké cíle si společnost stanovuje. Jeden z cílů je již naplněn, Wedos úspěšně prošel certifikací ISO, čímž garantuje větší záruku kvality svých služeb, splnění norem a pravidel certifikace a dokáže společnost vést na dobré úrovni.
Prodali Forpsi a teď investují miliony do Wedosu

Prodali Forpsi a teď investují miliony do Wedosu

Pokud jste tvůrcem webových stránek a poohlížíte se po vhodném hostingu, určitě jste narazili na Wedos, který vznikl v letech 2009-2010. Tento hosting nabízí od pohledu dobré služby za přívětivé ceny. Stal se velmi diskutovaným a doporučovaným hostingem. Bohužel kolem něj vznikly i jakési obavy nad jeho budoucností.
Nahoru