Štítek: webovehry

Paladog

Paladog

Paladog je poměrně rozmanitá strategická hra, žánrově podobná například Age of War. Narozdíl od celé frakce je zde pozornost zaměřena pouze na jednoho hrdinu, který je pod vaším velením. Vyrábějte jednotky, pomáhejte si magickými schopnostmi, postupně vylepšujte a odrazte útok infiltrátorů, kteří chtějí ukončit život na Zemi.
Technomania

Technomania

Mysl je třeba neustále procvičovat. Seznamte se s logickou záležitosti Techno Mania, která vás zavede do futuristického světa plného robotů, kteří pracují s emocemi. Jednou z nejsilnějších emocí je bezpochyby Láska, o čemž vás přesvědčí i Techno Mania. Pomozte robůtkovi nalézt cestu ke své milé, ačkoliv je cesta lemována trním a překážkami.
SWAT 2: Tactical Sniper

SWAT 2: Tactical Sniper

Na základě oblíbenosti sniperské akce Tactical Assasin, která vede našemu žebříčku vám dnes přinášíme obdobnou záležitost. SWAT 2: Tactical Sniper je podařená flashovka, ve které ustanete v roli profesionálního snipera. Kromě poctivé a povedené akce v příjemné flashové grafice na vás čeká také komplexní příběh. Netřeba dalších slov – enjoy!
Elements and Magic

Elements and Magic

V povedené flashové strategii Elements and Magic se přenesete do jedinečného fantasy světa, ve kterém se odehrává nelítostný a nekončící souboj mezi dobrem a zlem. Postavte se do role dobra a za pomoci dobré defensivní strategie odrážejte útoky duchů, nemrtvých, orků a dalších stoupenců zla. Přinášíme vám Tower Defense zase v trochu jiném kabátku.
Orcs Attack

Orcs Attack

Ve strategii Orcs Attack se postavíte na stranu mocných orků a skřetů, kteří mají v plánu ničit všechny lidské hrady a pevnosti v okolí. Na starost budete mít velký katapult a kupu kamení. Některé levely také vyžadují pořádně přesnou mušku – na dobývacím poli vás už očekávají.
Loki

Loki

Velice zajímavá postřehová hra Loki procvičí váš postřeh a především přesnou práci s počítačovou myší. Vašim úkolem bude převést slábnoucí ohníček (Loki) z jedné strany levelu na druhou a to tak aby nevyhasnul – v cestě vám budou stát nástrahy, ale i pomocné předměty. Pokud máte rádi neobvyklé a originální hry, čtěte dále!
Fortress Fight 2

Fortress Fight 2

V povedené flashovce Fortress Fight 2 bude vaším úkolem zničit nepřátelskou pevnost. Hra je nejlepší v modu pro dva hráče, ale lze hrát i s počítačem(AI). Proti sobě stojí dvě pevnosti a střídavě na sebe shazují nejrůznější zbraně a ještě užívají podpůrných kouzel. Fortress Fight 2 je originální hra, která určitě zaujme – především při bitvě s vaším kamarádem.
Nahoru