Štítek: Walt Disney

Disney chce koupit BuzzFeed

Znáte web BuzzFeed? Ano, ten, kde denně informují o vážných tématech, ale zároveň vás dokáže i pobavit. Tak přesně tento web se prý chystá koupit Disney. Informoval o tom web Fortune, který prý má důvěryhodné zdroje. Zda se ale akvizice nakonec uskuteční či nikoliv, je zatím nejasné. Je tu totiž jeden významný háček – cena.

Rodinka kačera Donalda

Rodinka kačera Donalda
Kdyby měly Disney princezny Instagram

Kdyby měly Disney princezny Instagram

Ano, i vzory našich dětských let by měly co na Instagramu sdělit. Pojďme si tak teď také popovídat trochu pohádku. Sněhurka, Popelka, Malá mořská víla, Šípková Růženka, ale i hrdinky trochu méně známých pohádek se přesunuly do naší moderní digitální doby a založily si svůj účet na Instagramu. A tam se s celým světem dělí o to, co je trápí.

Zahrajte si s Google Chrome adventuru Find Your Way to OZ

Pokud máte na počítači nainstalovaný prohlížeč Chrome, můžete si zahrát přímo v okně adventurku, která vznikla také za spolupráce Googlu s Disney. Cílem je ukázat, jaký obrovský pokrok udělaly webové prohlížeče za posledních pár let (hlavním cílem je samozřejmě také propagace prohlížece od Googlu - tolik nenáviděného a zároveň obdivovaného Chromíku).

Studio Disney koupilo od George Lucase práva na „Hvězdné války“

Společnost The Walt Disney Company oznámila, že koupila filmové studio Lucasfilm Ltd. od George Lucase za cenu 4,05 miliardy dolarů. Zároveň získala práva na další díly „Hvězdných válek“. Nový sedmý díl má být realizován v roce 2015.
Nahoru