Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: výpadek

Facebook opět hlásí výpadek

Máme tu pondělní večer a uživatelé největší sociální sítě opět hlásí výpadek. Facebook nás opět nechal na holičkách a vyhodil nám onu slavnou hlášku “Sorry something went wrong. We’re working on it and we’ll get it fixed as soon as we can”, kterou poslední dobou vídáme až moc často.

Aktualizováno: Skype u ž funguje :-). Celosvětový výpadek zdárně vyřešen

Dnes 21. září 2015 v ranních hodinách přestal správně fungovat jeden z nejpoužívanějších komunikačních nástrojů na světě – Skype. Výpadek se nevyhnul ani České republice, kde si již od rána uživatelé stěžují, že nemohou používat svou oblíbenou službu.

Kampaň na záchranu Řecka nevydržela na Indiegogo ani den. Servery vypověděly službu!

Portál, který je nám také čas od času inspirací – Indiegogo – zajisté představovat netřeba. Ve zkratce se jedná o crowfungingový portál, kde lidé pomáhají projektům nastartovat pomyslnou vrtuli jejich byznysu. Občas se zde i objeví kampaň s mírně charitativním účelem.

Ticketportal nevydržel zájem fanoušků o vstupenky na ME ve fotbale do 21 let

V České republice bude v červnu probíhat Mistrovství Evropy ve fotbale hráčů do 21 let a fotbaloví fanoušci jsou nadšení. Díky nízkým cenám vstupenek si totiž může tuhle podívanou dovolit naprosto každý. Zájemců je tolik, že z toho spadl Ticketportal.cz.

Severní Korea je bez internetu. Že by pomsta?

Severní Korea od pondělí zaznamenává významné výpadky internetu. Chvilkami je úplně odpojená. Jenže takové odpojení obvykle nepřijde samo, takže teď všechny otázky směřují na USA. Je to odplata za to, že Severní Korea provedla hackerský útok na Sony? Bílý dům mlčí.

Facebook: Jaké má ztráty, když náhodou nefunguje?

Jen si to přiznejte. Všichni jsme znepokojení, když náhodou nefunguje Facebook. I když je to jen na pár minut. Pro spoustu lidí je totiž tahle sociální síť stejně nedílnou součástí dne jako třeba oběd. Pro vás je to možná jen dobrý nástroj ke komunikaci s přáteli, pro někoho jiného však cenný nástroj pomáhající v podnikání.

Facebook: Důvody dnešního krátkého výpadku jsou stále neznámé

Dnes dopoledne zažila nepopulárnější sociální sít patnáctiminutový výpadek. Uživatelům Facebooku se zobrazila chybová hláška, oznamující, že se na vyřešení problému pracuje. Důvody tohoto výpadku jsou prozatím neznámé, mluví se i o hackerském útoku.

Výpadek Wedosu se opakuje: Nefungovala značná část českých webů. Už zase!

Včera po druhé hodině byla ochromena značná část českého internetu. Přestaly totiž fungovat služby Wedosu. Možná je to bouřkami, které se během včerejška prohnaly celou českou republikou, možná něčím jiným. Wedos však zarytě mlčí. Jenže aktuálně tu máme nové zprávy. Bouřkou to zřejmě nebylo, protože výpadky se opakují i během dneška!

Web ČT přestal fungovat zrovna tehdy, když nám šlo o medaili

ČT si na sociálních sítích musela vyslechnout pořádnou kritiku za svoji nepřipravenost. Jejich web totiž přestal fungovat zrovna ve chvíli, kdy Martina Sáblíková bojovala o své získané stříbro. No ale jak poznamenal jeden z uživatelů, jsme v Čechách. Je to normální.

Při výpadku Googlu klesla internetová aktivita o 40%

Při výpadku Googlu klesla internetová aktivita o 40%

V sobotu v 1:37 našeho času se stala nevídaná věc - Google měl výpadek. Ten trval sice jenom necelých 5 minut, ale za tu dobu klesla aktivita na internetu o více než 40 procent. To jenom dokazuje, jaký vliv na internet Google má.
Microsoft neuhlídal Outlook

Microsoft neuhlídal Outlook

Někteří uživatelé, kteří se dnes snažili dostat ke své poště, měli problém. Přestože web Microsoftu, který ukazuje aktuální stav jednotlivých služeb, ukazoval, že vše běží normálně, opak byl pravdou.

Web CERMATu má opět výpadek, přitom maturity startují již příští týden. Maturanti jsou naštvaní

Od včerejšího dne čelí web státních maturit (novamaturita.cz) DDoS útoku. Informoval o tom mluvčí Cermatu Petr Habáň.

Web mBanky má výpadek a klienti tak nemohou využít internet banking

Od časných ranních hodin měla internetová banka mBank problémy s výpadkem svých internetových služeb v několika zemích včetně Česka a Slovenska. Stejně jako web bance podle stížností na webu nefungovala ani mobilní aplikace či internet banking. Klienti mBanky se tak ocitli bez možnosti platit prostřednictvím internetového bankovnictví, což vyvolalo značnou vlnu nevole.
Nahoru