Štítek: Vyhledávací algoritmus

Google: Německo chce přístup k vyhledávacímu algoritmu!

Německý ministr spravedlnosti Heiko Maas se obává o ztrátu kontroly nad otázkou spravedlnosti v rámci hospodářské soutěže. V rozhovoru pro Financial Times uvedl, že dle jeho názoru Google svým netransparentním algoritmem vyhledávání ovlivňuje konkurenceschopnost některých společností, a proto by měl být algoritmus zpřístupněn. A jak na tato obvinění reagovala Google?

Vyhledávač

Internetový vyhledávač slouží k nalezení internetové stránky s vyhledávanou (požadovanou) informací. Uživatel zadává klíčové slovo, charakterizující vyhledávanou informaci, a vyhledávač nalezne internetové stránky s tímto slovem. Nejznámější vyhledávač ve světě…

Google

Americká firma, která se zabývá IT. Hlavně ale internetový vyhledávač, který se pyšní svou rychlostí vyhledávání. Každý den, internetový vyhledávač Google, obslouží přes 2 miliardy uživatelů a skoro polovina všech…

Google vylepšil mobilní vyhledávání

Google vylepšil mobilní vyhledávání

Google oznámil na svém blogu spuštění nové funkce, která má urychlit práci s mobilním vyhledávačem. Jedná se o takzvaný "Quick view", který má nabídnout rychlý náhled na vyhledávanou stránku.

Seznam.cz hlásí: “Zdokonalili jsme opět o fous vyhledávací algoritmus!” Uživatelé si myslí pravý opak

Seznam se neustále snaží dohnat Google a proto opět vylepšil fulltextové vyhledávání. Jedná se o další úpravu v relevančním algoritmu. Tato úprava se týká odkazové části relevance. Tato zpráva se objevila na blogu Seznamu.
Nahoru