Štítek: Vtipy

VIDEO: Stane se Sausage Party nejlepším animákem všech dob?

Sausage Party bude brutální, nechutný a zároveň vulgární animovaný film, kterého se dočkáme už za pár měsíců. Dle traileru je zřejmé, že tento animák nebude tak úplně vhodný pro děti. Samotný děj totiž mluví o různých druzích jídel v supermarketu, které si myslí, že když si je lidé vyberou, splní se jim všechny jejich sny. Až v kuchyni si uvědomují, co se s nimi vlastně stane a boj o holý život může začít. Co myslíte, stane se Sausage Party opravdu nejlepším animákem všch dob?

Valentýn za rohem! Víte, čím překvapit drahou polovičku? Máme pro vás několik tipů!

Valentýn už je pomalu za rohem! Dejte najevo vaši drahé polovičce, že vám na ní i po x letech stále záleží! Věřte tomu nebo ne, ale za pěkný dárek, který zahřeje u srdíčka nemusíte utratit tisíce. Ani stovky. Kolikrát stačí maličkost. Podívejte se na několik tipů, které potěší každou ženu!

Dejte si pozor, tento odkaz vám restartuje iPhone!

Crashsafari.com vytvořil uživatel s nickem Mandatory v dubnu 2015, měsíce byla na stránce minimální návštěvnost, ale přibližně před týdnem ji někdo sdílel na stránce Hecker News a za pár dní se tento odkaz začal šířit na sociálních sítích jako lavina.

Podívejte se, jak závislost na moderních technologiích ovlivňuje naše životy

Francouzský ilustrátor Jean Jullien kresli vtipné ilustrace, které upozorňují na naše absurdní závislosti na moderních technologiích a sociálních médiích. Jullien vytváří obrázky, pomocí kterých se snaží zesměšňovat naše každodenní posedlosti, které nás drží dál od reálného života.

VIDEO: Mladík si nainstalovat na své Android Wear starý Windows 95

Windows zřejmě chystá vývoj nového operačního systému i pro chytré hodinky. Bude se jednat o verzi Win95! Vlastně by to byla celkem vtipná představa, kdyby se tyto již skoro 20 let zastaralý systém začaly opět objevovat v podobě chytrých hodinek. Avšak jde spíše o to, že jistý mladík a vlastník chytrých hodinek si pohrál trošku s operačním systémem a dostal na své nejnovější chytré hodinky (Samsung Gear) starý a ještě nedoladěný Windows 95.

INZERCE: Ty nejlepší vtipy na každý den

Trochu filozofická otázka na úvod – co si představíte, když se řekne “vtip”? Na prvním místě zaručeně bude zábava a na druhém? Možná blondýnky, doktoři, politici, Pepíček, atp. Vtipů je vážně hodně, ale kdo si je má všechny pamatovat? Je pravdou, že to je celkem důležitou součástí každé dobré konverzace, ale je jich tolik, že je takřka nemožné si je pamatovat.

INZERCE: Vtipné trenky, nový trend módy, který musíte mít

Blíží se čas Vánoc a výběr dárků se blíží. Co vybrat svému milencovi, přítelovi či manželovi? To je otázka, kterou každý rok řeší většina žen. Většinou to dopadne tak, že muž dostane voňavku či triko. Avšak geniálním dárkem pro muže jsou trenky s vtipným potiskem. Možná se to nezdá, ale muži ve většině případů trpí chronickým nedostatkem trenek. Internetový obchod Trenkoun má řešení, nabízí na výběr velké množství trenek s vtipnými motivy, které pobaví muže a ženy.

Sociální sítě ovládá sestřelený Boeing 777

Celý svět přemýšlí nad tím, kdo stojí za sestřelením Boeingu letícího přes Ukrajinu. Pro malajsijské aerolinie je to obrovsky nešťastná zpráva, protože je to za krátkou dobu již druhá tragédie jejich letadla. U obou těchto nepříjemných událostí šlo navíc o Boeing 777. Ten druhý s označením MH17 je ale daleko populárnější. Šlo o velkou tragédii, která je na sociálních sítích zdrojem velké zábavy.

Začalo to na Facebooku, teď je toho plný internet. ČR skloňuje jméno Iveta Bartošová

Začalo to na Facebooku, teď je toho plný internet. ČR skloňuje jméno Iveta Bartošová

A černý humor na sebe nenechal dlouho čekat. Zde je sbírka těch nejdrsnějších a nebrutálnějších vtípků z per (brků) online mistrů černého humoru. Asi není žádným překvapením, že to má na svědomí Stay (Z)Mrd.

Stay Zmrd: Stay Zmrd je životní přesvědčení. Něco jako když se chodíš do kostela modlit

Jsou drsní jako jednovrstvý toaleťák z Ruska. S nikým se nemazlí. Snad kromě králíčka Azurita. Jejich humor balancuje na hraně, často pod hranou. Dělají si prdel z Ivety Bartošové, z Michaela Schumachera i ze Zdenka Trošky. Vlastně ze všech. Ale jen trošku. Jejich humor je černější než Obama. Jsou o fakt dobytci a i proto na Facebooku vystupují jako Stay Z(mrd). Ostatně – právě díky jejich kontroverzním vtípkům byla jejich skupina nedávno zrušena (protože lidem z Facebooku jednoduše chybí smysl pro humor). Tak jsme si řekli, proč si nepokecat s kultovní partou pořádných Zmrdů, která se stará o pravidelný příval černého humoru.

Nahoru