Štítek: Volvo XC90

Uber nemá licenci. I přesto vypustil na silnice v San Franciscu svá autonomní vozidla

Před několika měsíci společnost Uber podepsala stamilionovou dohodu s automobilovou velmocí Volvo týkající se vývoje vlastního autonomního vozidla. V srpnu se speciálně upravená samořídící vozidla objevila na silnicích v Pittsburghu. A nyní upravené modely Volvo XC90 vyjely na silnice v San Franciscu.

Uber začne v Pittsburghu používat samořídící auta

Společnost Uber začala koncem roku 2014 tiše pracovat na výzkumu a vývoji samořídících automobilů, přičemž první modely z této flotily by se měly v ulicích Pittsburghu objevit už koncem tohoto měsíce.

Nakupujte vozy Volvo nově i v Českých Budějovicích

Spolehlivost, kvalita, dokonalý design, bezpečí – to jsou vozy Volvo. Společnost Volvo Car Corporation se řadí mezi jednu z nejsilnějších značek v automobilovém průmyslu a jejím cílem je vytvářet nejbezpečnější a nejvíce vzrušující zážitek z automobilu a jízdy všem moderním rodinám. Toužíte-li i vy po maximálním bezpečí a komfortu na vašich cestách, můžete si nově zakoupit nové i ojeté vozy Volvo v jižních Čechách.

Nové modely vozů Volvo se umí řídit samy

Auto, které se bude řídit úplně samo a vy si budete moci řešit během jízdy své vlastní záležitosti. Přesně takové bude nové Volvo, které bude vysláno do kolon ve švédském Goteborgu. Právě takto chce řešit automobilka kolony, jež znepříjemňují život nejen místním obyvatelům. Jak tedy vypadá takové auto řízené samo sebou?

Nahoru