Štítek: Volání

V roce 2017 se přestane v EU platit za roaming

Výjezd do zahraničí, ať už je pracovní či osobní, může vyjít se špatně nastavenými roamingovými službami poměrně draho. Nicméně, od příštího roku přestane v rámci Evropské unie roaming platit, z čehož mobilní operátoři nejsou příliš nadšení, neboť roaming přinášel do jejich kasy nemalé částky. Ale nebude to pro turisty tak růžové, jak se na první pohled zdá. I přesto zde budou nějaké kličky, na kterých mobilní operátoři budou stále těžit.

T-Mobile za několik týdnů spustí mobilní volání přes Wi-Fi

Zákazníci mobilního operátora T-Mobile budou moci volat prostřednictvím Wi-Fi sítě na místech, kde je špatný signál. Volání přes Wi-Fi najde uplatnění zejména v suterénních prostorech, v objektech se silnými stěnami a v ocelových výrobních halách. T-Mobile je první mobilní operátor v tuzemsku, který tuto službu nabídne.

Jak volat ze skrytého čísla

Možná jste si někdy říkali, jaké by to bylo být anonymní, co se týče volání. Vaše telefonní číslo nyní může obíhat celý svět bez vašeho vědomí. Proto zde existuje chytrá a všemi známá funkce, nazvaná “skryté číslo”, ale jak na ni? Jednoduše… Stačí správná předvolba

Víte, co se stane, když moc smskujete a voláte své ex?

My už to víme. Díky jednomu beznadějně zamilovanému Francouzi, který se prostě neudržel a své bývalé napsal smsku nebo zavolal 21 807 krát. Neuvěřitelné, že? To ho opravdu nezastavila aspoň troška inteligence?

Jeden z deseti Američanů při sexu používá smartphone

Jeden z deseti Američanů při sexu používá smartphone

Existují situace, kdy je vhodné být v dosahu, a chvíle, kdy bychom se měli odpojit. Dělicí čára mezi těmito situacemi se ale pro mnoho lidí stírá, soudě podle 9 % Američanů, kteří se přiznali, že během sexu používají své mobilní zařízení.
Nahoru