Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: vlasy

VIRAL: Otec s dcerou zaujali internet neobyčejnými vlasy

Benny Harlem je začínající americký zpěvák, skladatel a model. Vyznává zdravý životní styl. Zakládá si také na svém účesu, přičemž vyznává heslo „zdravě a přirozeně“. A jeho šestiletá dcera Jaxyn svého otce rozhodně nezapře, přinejmenším svou hřívou.

INZERCE: Tajemství velkého objemu a perfektní barvy? Objemový pudr

Je to taková lahvička magického prášku. Vypadá jako dětský zásyp, ale vytváří objem a zakrývá odrosty a prosvítající vlasovou pokožku. Jak objemový vlasový pudr funguje? A jak se aplikuje? Pojďme si to vysvětlit.

Živé Barbie jsou hitem internetu

Když koukáte na jejich fotky, domníváte se, že jsou to panenky Barbie na hraní. Že je to prostě jen nějaká propagační fotka hračky. Jenže není. Ony skutečně existují. Mají míry i výraz panenky a dokonce se tak oblékají. Je to prostě jejich životní styl.

INZERCE: Co lze dělat s vypadávajícími vlasy?

Každému z nás padají vlasy. Někomu méně, někomu více. S přibývajícím věkem se to ale obvykle zhoršuje. Může to dojít až do takového stádia, že si místo umývání vlasů budete leštit pleš. Jenže co když jste napůl plešatí už ve třiceti? To pak není úplně v pořádku.

Video: Schwarzkopf útočí na vaši citlivou duši

Schwarzkopf se povedla reklama, která slaví opravdový úspěch. Skoro z ní totiž není poznat, že je to reklama. Až později si uvědomíte, že si tam žena vlastně neustále hraje se svými vlasy.

Inzerce: Vlasy a účesy

Pro většinu lidí je důležité, jak vypadá jejich účes. Již od pradávna existují různé způsoby jak o vlasy pečovat i různé způsoby účesů. Není ani tak důležité jestli váš účes splňuje nejnovější moderní trendy. Mnohem důležitější je, aby vám slušel a cítila jste se s ním ve své kůži.
Nahoru