Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: Víra

VIRAL: Brazilka se modlila k soše z Pána prstenů

Jedna starší paní z Brazílie se každý den modlila k patronovi chudých. Její vnučka však odhalila, že to žádný svatý patron není, ale jde o figurku postavy z Pána prstenů.

Papež má na Twitteru téměř čtyři miliony followerů!

Co dělá o Velikonocích hlava církve? Tweetuje a fotí se na Instagram. Ano, jedná se o strategický postoj Vatikánu, který se snaží rozšířit víru do všech stran. Co papež František tweetuje? A kolik má followerů?

David Vikar: Když padnete na dno, nezapomeňte na svůj příběh

Jeho firma dělá výstroje pro ty nejlepší české a dnes už i světové hokejisty. Byl to Davidův dětský sen. Z počátku se mu ale všichni vysmáli. V tvrdé konkurenci přece nemůže prorazit. Podařilo se. Užíval si to. Pak přišla zrada a krach. Do dluhů a na úplné dno. Šla po něm i mafie. Jenže on to nevzdal. Věřil svému snu a dnes je na tom jeho firma nejlépe, jak kdy byla. Co je tajemstvím jeho úspěchu? Jak to překonal? A v čem se můžeme inspirovat i my?

Polovina Američanů věří, že o vítězi Super Bowl rozhoduje Bůh

Včera se konal Super Bowl, což je finálový zápas severoamerické soutěže NFL v americkém fotbalu. 2 týdny před tímto sportovním svátkem společnost Public Religion Research Institute (PRRI) prováděla výzkum a zjistila, že téměř 1/2 Američanů si myslí, že Bůh ovlivňuje výsledek tohoto utkání.

Jak můžete dopadnout, když na internetu vyjádříte svůj názor

Vězněný blogger Raíf Badawí ze Saúdské Arábie si už příště jistě rozmyslí, co si dovolí kam napsat. Tedy jestli ještě bude mít možnost si to někdy rozmýšlet. Za pár slov mu totiž hrozí trest smrti.

Nahoru