Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: Videoklip

Během týdne jste strávili 1300 let sledováním nového klipu Adele

Adele zveřejnila 22. října klip ke své nové písničce Hello. Má se jednat o lákadlo na nové album s názvem 25, které oficiálně vyjde 20. listopadu a Adele se skutečně povedlo nás nalákat. Její klip na YouTube trhá rekordy.

VIDEO: Parodie na negativní komentáře k videoklipu Taylor Swift

Na internetu by mělo být pravidlem číslo jedna: Nečtěte komentáře. Pokud něco zveřejníte, najdou se lidé, kteří vám to pochválí. Ovšem bude i dost takových, kteří budou jenom kritizovat. A když si tu kritiku přečtete, radost vám to rozhodně neudělá.

Kolik orgasmů, cigaret či láhví vína padne za 5 let vztahu?

Wilkinson patří k nejznámějším britským drum and bass producentům. Ke konci minulého roku jeho hit „Afterglow“ dosáhoval těch nejvyšších příček v hudebních hitparádách. A kromě hudební kvality se tato písnička může chlubit i svým originálním videoklipem V něm můžete vidět pět let dlouhý vztah popsaný v číslech.

Když video není o kvalitě

Když video není o kvalitě

Taky jste měli vždy za to, že úspěšnost videa závisí na kvalitě jeho zpracování? Myslíte, že je nutné použít kvalitní kameru s vysokým rozlišením a stativ, aby nebyl pohled roztřesený? Ano, obvykle to tak opravdu bývá, ale zdá se, že výjimka opět potvrzuje pravidlo. Máme tu jedno video, které požadavky vysoké kvality rozhodně nesplňuje, a přesto slaví takový úspěch.
Zajímavý web #69: Zahrajte si ve videoklipu

Zajímavý web #69: Zahrajte si ve videoklipu

Nový videoklip k písni Dangerous od dua Big Data vezme váš Facebookový profil a informace z něj rozsype po celé obrazovce. Vybrané kousky skládačky se vám potom začnou různě pohybovat a zvětšovat po obrazovce. Tak vypadá inovativní videoklip.
Nahoru