Štítek: Videa z Youtube

poop

8 nejlepších videí z YouTube o hovně

Známé vtípky, ve kterých zajišťuje humornou část produkt naší vylučovací soustavy, jsou obvykle doménou dětí na základních školách. Zejména těch, kteří mají starší sourozence. Nicméně dneska je všechno jinak. Tímhle tématem se baví i komunita YouTube.

egg

VIDEO: Uvařil GoPro, aby mohl natočit vajíčko

Určitě jste také viděli spoustu videí, ve kterých se GoPro kamera zdála nezničitelná. Padala z nebe a umývala se v myčce nádobí. Všechno to přežila. Teď ji dokonce jeden odvážlivec zkusil uvařit.

scaried-baby

10 videí s dětmi, která vás dostanou

Děti. Zdroj věčných starostí, ale i věčné radosti. Nejlepší je, když vlastní nemáte a můžete si je jen od někoho na chvíli půjčit. Až vás přestanou bavit nebo začnou být hodně otravní, jednoduše je vrátíte. Nejdřív si s nimi ale nepochybně užijete spoustu legrace. Jen koukejte. Máme tu přehled x videí, kde si představíme, co takové roztomilé dětičky dokážou.

bill-gates-condom

Koukněte na nový kondom financovaný Billem Gatesem

Výzkumníci z Wollongongské univerzity v Austrálii pracují na nové generaci kondomů. Co je na nich tak převratného? Fungují pořád stejně. Jen trochu jinak vypadají. Měly by se totiž chovat jako kůže, takže vám přesně sednou.

dishwasher

Na TN.cz jsou fascinováni myčkou

Denně použijete spoustu věcí, o kterých nemáte nejmenší tušení, jak fungují. Některé jsou tak složité, že by to spousta z nás třeba ani nepochopila. U některých nás ani nenapadne o jejich principu přemýšlet. Prostě stačí, že fungují. Ale to je možná trošku škoda. Například TV Nova teď totiž objevila fantastickou věc – video, které zobrazuje myčku zevnitř!

nahled

Video: Jak SKUTEČNĚ chutná polibek s neznámým člověkem?

Určitě jste již viděli video prvního líbání, které obletělo svět. Vždyť za 5 dní získalo více než 50 miliónů zhlédnutí. Bylo by ale tak virální, kdyby lidé znali nepříjemnou pravdu?

ok-glass-womens-day-through-google-glass

Video: Den očima ženy přes Google Glass

S Google Glass se dají dělat různé věci. Třeba zdokumentovat svůj den. Od probuzení až do večera dokumentovala takhle svůj den i jedna žena. Sice to není příběh ze skutečného života, protože za ním stojí Google, ale je to nesmírně zajímavé.

first-kiss-tatia-pilieva-8

Video: Jak chutná polibek s neznámým člověkem?

Většina z nás se běžně nelíbá s nikým, koho vidí jen tak poprvé v životě. Někteří lidé to sice dělají, ale o takových teď pomlčme. Tohle je totiž záležitost předem naplánovaného projektu, který měl vyzkoumat, jak vypadá první polibek. Ten první si totiž většina z nás dobře pamatuje, protože má největší kouzlo.

cat-mercedes-benz-youtube-add

Video: Auto + kočka = ideální reklama?

V nejnovějším reklamním spotu na Mercedes-Benz CLA se neobjevují žádné hvězdné celebrity. Dokonce se tam nové vozidlo ani neprohání po úchvatných krajinách. Místo toho na jeho kapotě prostě spí kočka.

schwarzkopf-declaration-of-love

Video: Schwarzkopf útočí na vaši citlivou duši

Schwarzkopf se povedla reklama, která slaví opravdový úspěch. Skoro z ní totiž není poznat, že je to reklama. Až později si uvědomíte, že si tam žena vlastně neustále hraje se svými vlasy.

prase-gopro-cam

Video: Jak spadla praseti z nebe svačina v podobě kamery

Na tomto videu máme jedinečnou možnost pozorovat první setkání prasete s technikou 21. století. Vidíme, jak si kameru prvně prohlíží a pak postupně po krůčkách oťukává. Taky se nám nabídne pár detailních pohledů do vnitřku jeho úst.

bezdomovec-1

Video: Jak opilý bezdomovec předčí policajta i profesionální klavíristy

I spousta bezdomovců byla kdysi kultivovanými lidmi, kteří se zajímali například o umění. A některé věci se prostě nezapomínají ani po letech strávených pod mostem. Vltava od Bedřicha Smetany v podání tohoto bezdomovce, který se rychle stává slavným, vás jednoduše dostane!

nejhledanejsi-slova-na-seznamu-podle-dnu-a-hodin-v-tydnu-1

Statistiky mluví jasně: V pátek se dle Seznamu díváme na Youtube

Pokud se podíváme na hledanost různých výrazů přes Seznam.cz, zjistíme, že se vyhledávají v různé dny mnohé opakující se výrazy. V pracovním týdnu vévodí k jeho konci především vyhledávání YouTube. To, že nejvyhledávanějším výrazem se stal Facebook, nikoho až tolik neudiví, jelikož i jeho četnost vyhledávání je konstantní. Youtube ale v pátek doslova exploduje.

Nahoru