Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: Videa na YouTube

Bonbóny v akci: Hodnota času, který v životě máme

Jelly Bean, žvýkací fazolky které znáte především z názvu verze operačního systému Android, se staly hlavními hrdinkami úspěšného videa z YouTube. Nikoho z vás zřejmě nenapadlo, že mohou být tak inspirativní.

Hledám práci

Hledáte práci? Zkuste zaujmout

Celé to vypadá jako odněkud z budoucnosti. Fanouškům sci-fi mohou technologie použité ve videu připadat naprosto normální. Ale ne tak zcela. On totiž celý nápad vypadá jako někde z budoucnosti. Třeba to jednou takhle bude opravdu fungovat, že budeme své potenciální zaměstnavatele upoutávat videem. V multimediálních oborech by se to hodilo, aspoň by si zaměstnavatel udělal představu o tom, co umíte.

Výstižný song o nových komentářích na YouTube: „F*ck you, Google+“

Výstižný song o nových komentářích na YouTube: „F*ck you, Google+“

Není to tak dávno, co jsme psali o změnách v komentářích na YouTube. Tyto změny vyvolaly pořádný ohlas. Mnohou YouTuberů s nimi není spokojeno a někteří to dávají jasně najevo. Patří mezi ně třeba i tato dívka, která jednoduše dává najevo, že se*e na Google+.

NICKY – RICH BOY další fenomén na YouTube?

Ahoj, jmenuju se Nicky a tohle je můj první videoclip. Dejte like, jestli se Vám bude líbit a sdílejte mociny prosíííím. Přibližně takto vypadá popis možná dalšího českého fenomému na YouTube - videoklip NICKY - RICH BOY. Za necelý jeden den totiž toto video má totiž toto video již přes 240 000 zhlédnutí.
Nahoru