Štítek: Velikonoce

2 roboti, co ozdobí vajíčka za vás

Zdobení vajíček je velikonoční tradicí v mnoha zemích po celém světě. Pokud jste letos nic nabarvit nestihli, nezoufejte. Tito roboti to zvládnou, ještě než přijdou první kluci s pomlázkami. A vsadíme se, že jsou šikovnější než vy.

Vyhublý černý netvor talentované Lucie baví celý internet

Jak vypadal váš velikonoční beránek? Měl připálené ucho? Upadl mu nos? Nebo mu nedržela celá hlava? To všechno je nic proti tomu, co se povedlo Lucii. Ta svého beránka víc zkazit snad ani nemohla. Ale hlavně to vzala s humorem a o své vrcholné dílo se podělila. Určitě netušila, že se z ní stane taková hvězda.

13 nejlepších easter eggů na webu

Easter egg, v doslovném překladu velikonoční vajíčko, je skrytá funkce programu, jež má povětšinou humorný charakter. Některé easter eggy jsou notoricky známé (uříznutá hlava Johna Romea na konci vynikajícího Dooma 2),…

V San Franciscu se hledala velikonoční vajíčka se startupem Tile

O startupu Tile jsme psali před rokem. Byla to tehdy úžasná revoluce, která slibovala všem zapomnětlivým, že už nikdy nebudou muset hledat své klíče. A dodrželi to. V současné době sami sebe nazývají jako největší Ztráty a nálezy na světě, působí ve více než 30 zemích. A taky mají perfektní marketingové akce.

Správná velikonoční reklama s Kate Upton

Co všechno patří k Velikonocům? Určitě vás napadna dobré jídlo, vajíčka a velikonoční zajíček. Tedy kromě jídla nic zajímavého pro chlapa. Proto jsme se rozhodli vám ukázat rok starou reklamu s Kate Upton, která potěší každého chlapa.

Nahoru