Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: Vašečočky.cz

Internetový obchod VašeČočky.cz míří do Belgie

Internetový obchod s kontaktními čočkami VašeČočky.cz působí na tuzemském trhu už od roku 2008. Projekt, za kterým stojí programátor Vlastimil Vávrů a jeho kolega Martin Bláha, expanduje pod názvem lentiamo.be do Belgie.

Tisková zpráva: Vašečočky.cz expandují do Švýcarska a vyřídily přes 300 000 objednávek

Slovo startup otevírá dveře do médií i peněženky investorů. Pokud by se ve větší míře používalo už v roce 2008, Vasečočky.cz by byly startupem zcela jistě. Úspěšným startupem. Začínaly na zelené louce, aby se během 5 let vypracovaly v e-shop s ročním obratem ve výši 120 milionů korun. V prosinci 2012 přivítaly zákazníka s pořadovým číslem 100 000.

Tisková zpráva: Eshop Vašečočky.cz spustil Opakované platby GP WebPay

Zpříjemnit zákazníkům nákup na Internetu, především pak těm, kdo si zvykli na pohodlné platby kartou? Jde to. Pro ty, kdo kartou platí pravidelně, připravili v internetovém obchodě s kontaktními čočkami Vašečočky.cz ve spolupráci s ČSOB a poskytovatelem on-line platebních řešení GP WebPay zprovoznili tzv. Opakované platby.
Vlastimil Vávru – povídání se zakladatelem eshopu VaseCocky.cz

Vlastimil Vávru – povídání se zakladatelem eshopu VaseCocky.cz

Rozhovor s Vlastimilem Vávrů - zakladatelem jednoho z největších eshopů s kontaktními čočkami u nás - VaseCocky.cz. Ptal jsem se jej na to, jak se dostal k internetovému podnikání, jak se teď daří jeho projektům a co dalšího chystá do budoucna.
Nahoru