Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: Václav Klaus

Politické štěnice: Zjistěte na Facebooku, co se děje v zákulisí naší vlády

Chtěli byste vědět, co tajného se dělo a děje ve vládě? Jak si Nečas s Klausem povídali o amnestii? Jak Zeman se Šloufem kují pikle na Vysočině? Jak Nečas se Schwarzenbergem diskutovali o novém ministrovi obrany? Máte jedinečnou možnost.

Tom Hanks napodobuje Václava Klause

Tom Hanks napodobuje Václava Klause

Facebookový status novináře Petra Kamberského opět rozvířil vody

Masivní pozornost si dnes na Facebooku získalo prohlášení bývalého komentátora Lidových novin a tehdy i vedoucího jejich sobotní přílohy Orientace Petra Kamberského k vnitřním poměrům v Lidových novinách. Uvádí, že mu byly v Lidových novinách diktována témata a zakazováno psát o tématech, které byly v rozporu s postoji Hradu. Dokonce uvádí, že muselo vydávat články, které psal sám Václav Klaus.

K online petici Nesouhlasíme s Klausovou amnestií se přihlásilo již více než 307 000 lidí

Petice "Nesouhlasíme s Klausovou amnestií" již má 90 tisíc podpisů a této události se účastní rekordních 290 tisíc občanů - co myslíte, je reálné, aby daná petice přesáhla historický rekord českého internetů - okolo 150 tisíc podpisů?

Prezident v projevu slíbil částečnou amnestii a odkázal na svůj web. Domény Hrad.cz a Klaus.cz nebyly dostupné

Prezident republiky Václav Klaus využil v úterý dne 1. ledna 2013 svého práva daného mu Ústavou a u příležitosti 20. výročí vzniku samostatné České republiky vyhlásil tuto amnestii..
Nahoru