Štítek: United Airlines

airplane-1155134_1280

Akcie společnosti United Airlines padají kvůli skandálu s pasažérem. Internet si z aerolinek střílí

Spousta cestujících začala bojkotovat leteckou společnost United Airlines poté, co se na internetu objevilo video zaznamenávající, jak letištní policie násilně vyvádí pasažéra z přeplněného letadla. Akcie společnosti se kvůli tomuto incidentu výrazně propadly. Ačkoliv CEO nejprve bránil postup letištní policie, nakonec se za její konání omluvil a slíbil, že už se nikdy nebude nic podobného opakovat.

landscape-644323_640

Letecká společnost odmítla pustit tři ženy do letadla, protože měly legíny. Dopravce pobouřil uživatele Twitteru

Letecká společnost United Airlines nepustila tři dívky na palubu letadla, protože podle personálu byly nevhodně oblečené. Jedna žena byla natolik rozčílená, že se o špatnou zkušenost podělila na Twitteru, kde uvedla, že ji aerolinka nechtěla pustit s kamarádkami na palubu, protože na sobě měly legíny. Dopravce se bránil tím, že jeho pravidla opravňují personál, aby nepustil cestujících do letadla, pokud nejsou řádně oblečení.

Zaměstnanci začnou hned začátkem roku využívat zbrusu nové iPhony

United Airlines nakoupila pro své zaměstnance 6000 iPhonů

Jedna z největších aerolinek na začátku příštího roku nakoupí přes 6000 iPhonů, které rozdá mezi své zaměstnance. Mají prý pomoci při komunikaci s klientem a celý proces tak trochu urychlit.

Nahoru