Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: Umělecké dílo

OBRAZOM: Umelec vyrezáva tie najlepšie halloweenske tekvice

Podľahli ste čaru amerického Halloweenu a chystáte sa vytvoriť strašidlo z tekvice? Aj pri obyčajnom vyrezávaní dyne môžete ukázať čo vo vás je a zaujať celý svet. Neveríte? Inšpirujte sa…

Mladý umelec maľuje obrazy, ktoré nerozoznáte od reality

Novodobým virálom vo svete umenia sa stáva venezuelčan Gustavo Silva Nunez. Svojím nadaním vás donúti pochybovať o tom, či sa pozeráte na indoorový bazén alebo obraz. Interakciou so svojimi dielami…

Arabská umělkyně z Instagramu: Co fotí?

Jeden z nejslavnějších Instagram účtů z arabského světa je účet Ahlam Alnajdi – ženy ze Saúdské Arábie. Není to žádná celebrita, ale fotografka a umělkyně. Momentálně má již více než milion následovníků.

22 uměleckých prostředí, která by ozvláštnila váš domov

Tato interaktivní umělecká díla by do vašeho světa jistě přinesla trochu neobvyklosti. Možná spíše hodně neobvyklosti. Jen se na ně podívejte. Představte si, že byste se na něco takového mohli dívat denně u vás doma. A nejenom dívat. V některých uměleckých dílech by se dalo i skvěle lenošit. Avšak zkuste si představit, že byste všechny ty vychytávky museli uklízet….

Umělec vytváří mapy Evropy podle barvy nebe

Umělec vytváří mapy Evropy podle barvy nebe

Grafický designer Jed Carter sesbíral data ze 64 webkamer po celé Evropě a z údajů, které získal, sestavil mapy Evropy podle zabarvení oblohy v různých denních dobách.
Nahoru