Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: umělá inteligence google

Budoucnost podle Pinterestu

Začalo to avokádem a skončilo jedním z nejpokročilejším visual search nástrojů. Aneb příběh transformace Pinterestu a jejich snahy zabodovat u svých uživatelů.

Bavte se s hravými neurálními sítěmi Googlu

Spousta webových služeb dnes používá inteligentní neurální sítě. Učí se automaticky upravovat naše fotografie, přiřazovat jména obličejům nebo překládat jazyky. Google je znám svými osobitými hrátkami s webovými technologiemi. Stačí se podívat na jeho stránky s experimenty s umělou inteligencí Google AI.

Umělá inteligence, za kterou stojí vědci z Googlu, porazila světového šampiona v čínské strategické hře Go

V současné době se technologie posouvá neustále kupředu. O umělé inteligenci nemluvě. Právě umělá inteligence, jejíž kapacita přemýšlení se neustále zlepšuje, začíná zasahovat do všech oblastí. Využívat by se měla například v automobilovém průmyslu, přičemž by měla nahradit řidiče. Umělá inteligence najde uplatnění také při řešení složitějších rozhodnutí, aby se eliminovala možnost selhání lidského faktoru. Předpoklady se pravděpodobně stanou skutečností, protože umělá inteligence společnosti Google je natolik propracovaná, že dokázala porazit nejlepšího světového hráče čínské strategické hry Go.

Nahoru