Štítek: Úložiště

Tato malá mince uloží 360TB dat na 14 miliard let

Pokud potřebujete bezpečné úložiště s dlouhou životností, potom se vám nabízí ojedinělé 5D úložiště dat, které přežije i lidstvo. Vědci už dříve informovali o tom, že se dají data ukládat na úlomky křemenného skla na více než 300 milionů let. A nyní přichází s novou technologií, u které se životnost zvyšuje na neuvěřitelných 14 miliard let.

NÁVOD: Rozšiřte si cloudové úložiště Dropbox o několik gigabajtů

Používáte Dropbox ale máte problém s nedostatkem místa? Je totiž známo, že Dropbox nabízí zdarma základní úložiště o velikosti 2 GB, pokud vám to nestačí, nezoufejte. Existuje několik způsobů, jak si kapacitu úložiště rozšířit hned o několik gigabajtů a to úplně zdarma.

Neomezené úložiště od Amazonu na rok za 130 korun

Při výběru cloudového úložiště máte opravdu z čeho volit. Vsadíte raději na Google disk, Microsoft Onedrive, Apple iCloud nebo Dropbox? Všichni poskytují pár giga zdarma a za více si musíte připlatit. Ovšem do hry vstupuje další významný hráč. S atraktivní nabídkou přispěchal k příležitosti Černého pátku Amazon. Dává neomezené úložiště na rok za pět dolarů.

Rajce.net? I přes všechny problémy je tato stránka stále rájem pro pedofily

Mnoho lidí na internet umisťuje intimní fotografie svých děti, ať už schválně nebo omylem. Na internetu najdete fotografie z dovolených, bazénů nebo i z domova. Změní se ovšem toto někdy?

10 věcí, které byste měli vědět o aplikaci Google Photos

Služba Google Photos, kterou můžou uživatelé používat pro správu fotografií, překročila neuvěřitelnou hranici 100 milionů uživatel. Aplikace byla spuštěna v květnu tohoto roku a její popularita roste neuvěřitelným tempem kupředu.

Pirátské úložiště Rapidshare definitivně končí

Stárnete a nic s tím neuděláte. Připomenout vám to může fakt, že kdysi velmi slavný a jeho éry jeden z nejnavštěvovanějších webů Rapidshare končí. Populární úložiště, které bylo ve své kategorii absolutním standardem a znal ho téměř každý uživatel internetu zavírá krám. Své podnikání na hraně se zákonem sice už před několika lety změnil, ale štafetu předal dalším službám. Ovšem jeho definitivní konec je tu.

Víte, proč ze zdí po celém světě koukají USB flash disky?

Možná jste o tom ještě neslyšeli, ale po celém světě je veřejně rozmístěno téměř 1400 USB flash disků. Jsou zabudovány do zdí, obrubníků, sloupů a jiných staveb. Přístup k nim má kdokoliv, stačí se jen připojit!

Konec Rapidsharu v Čechách. Svá data můžete stáhnout ze Superbsharu

K pádu úložiště Rapid-share se vyjádřil provozovatel úložiště Superbshare. Pokud jste před pár dny navštívili stránky rapidsharu a jeho ostatní domény se stejnou službou, mohli jste se setkat s krátkým prohlášením že služba byla ukončena a že si uživatelé mohou svá stávající data stáhnout z úložiště Superbshare.

Máte iPhone nebo iPad? Získejte 1 GB na Dropboxu zdarma

Máte iPhone nebo iPad? Získejte 1 GB na Dropboxu zdarma

Znáte Mailbox? Je to bezplatná iOS aplikace, která změnila způsob, jakým můžeme kontrolovat a psát emaily z Apple zařízení. A protože tuto aplikaci v březnu koupil Dropbox, snaží se ji teď co nejvíce zpopularizovat. S její pomocí tedy můžete získat 1 GB úložného prostoru zdarma.
5D „Supermanův paměťový krystal“ představuje revoluci v uchování dat

5D „Supermanův paměťový krystal“ představuje revoluci v uchování dat

Za použití nanostrukturovaného skla vytvořili vědci z Univerzity v Southamptonu revoluční systém, jak uchovávat pětidimenzionální data pomocí laseru – jejich krystal pojme až 360 TB dat, vydrží teplotu 1000° C a informace na něm zaznamenané vydrží prakticky věčně.
Svěrák porazil piráty

Svěrák porazil piráty

Režisér Jan Svěrák se postavil pirátům, kteří zveřejnili jeho film Kuky se vrací na úložišti Share-rapid.cz. Dva roky trvající spor teď definitivně vyřešil Vrchní soud. Server musí režisérovi snímku zaplatit odškodné 536 000 Kč a snímek již nesmí dále nabízet k volnému stažení.
Zajímavý web #27: Fér úložiště s 15 GB pro všechny: To slibuje Copy.com

Zajímavý web #27: Fér úložiště s 15 GB pro všechny: To slibuje Copy.com

Pokud sháníte úložiště pro vaše soubory a už máte plné zuby různých omezení, zkuste něco nového – úložiště Copy.com slibuje fér přístup a 15 GB kapacity pro všechny. Tenhle základní balíček navíc lze rozšířit nejméně o dalších 5 GB.
Nahoru