Štítek: Ubytování

10 nejoblíbenějších ubytování z Airbnb: kouzelný dům na stromě i soukromý ostrov

Airbnb v posledních letech naprosto změnil cestování pro mnohé z nás. Šetříme na ubytování a dokonce se můžeme i potkat s místními či dalšími cestovateli, kteří nám dovolenou mohou změnit…

Airbnb: Ubytování ve stylu Hry o trůny

Fanoušci seriálu Hra o trůny se pravděpodobně nemohou dočkat premiéry šesté řady. Ale pokud chcete zažít ojedinělou atmosféru na vlastní kůži, stačí využít aktuální nabídky webové služby zprostředkovávající pronájem ubytování. Ano, mluvíme o službě Airbnb.

Restart@Siemens je projekt od společnosti Siemens, který pomůže lidem bez domova

Firma Siemens před necelým rokem zahájila projekt s názvem Restart@Siemens. Tento projekt má bezdomovcům ,,restartovat“ život. Vytipovaným jedincům společnost nabídne roční smlouvu, ubytování zdarma a poradí jim s právními úkony či dluhovou situací.

INZERCE: Uspořádejte event v brněnském Hotelu Bobycentrum

Pražáci prominou, ale v Brně se skutečně často pořádají vyhlášené výstavy, veletrhy a kongresy. Mnoho z nich se odehrává v prostorách čtyřhvězdičkového Hotelu Bobycentrum, který je umístěný strategicky v klidné části Brna, ale zároveň blízko brněnského výstaviště a centra města.

23 otázek, které vás čekají na pracovním pohovoru do Airbnb

Airbnb nám dává možnost sehnat ubytování všude po světě. Spojuje cestovatele s hostiteli, kteří jim nabídnou bydlení. Zároveň je to taky jedna z nejvýznamnějších soukromých technologických firem na světě, takže pokud byste tam náhodou chtěli pracovat, museli byste si poradit se spoustou záludných otázek.

INZERCE: Wellness pobyt na Slovensku

Teplé dny už jsou dávno za námi, je čas vytáhnout hřejivé kabáty a zapomenout na krásu letních chvilek, kdy jsme se mohli válet na zahradě jen v plavkách. I když samozřejmě tu je šance, jak ty plavky zase vytáhnout. Co takhle zavzpomínat si na letní pohodu a užít si aspoň hezký víkend?

INZERCE: Pravdivý pohled do míst, kam se chystáte

Léto máme sice právě za sebou, ale to neznamená, že už nikdo nikam nepojede, že? Naopak po deštivém srpnu nám přichází docela teplé září, a tak si to můžeme pořádně vynahradit a někam se vydat. Že už nedostanete dovolenou? A co takhle aspoň prodloužený víkend?

Nahoru