Štítek: Týrání

video_ditete

Lidé odchází z Facebooku, protože neodstranil video dítěte namáčeného do vody

Po Facebooku se začalo šířit video dítěte, které někdo drží a opakovaně namáčí do vody. Někteří lidé, kterým se automaticky začalo přehrávat na hlavní stránce, z něj byli tak traumatizováni, že si kvůli tomu zrušili svůj profil na Facebooku.

vh8dg2

Bude Minecraft v Turecku zakázán?

Turecká vláda označila populární hru Minecraft za příliš brutální a volá po jejím zákazu. Ne, to není předčasný apríl, ale skutečnost. Turecké webové portály zveřejnily výsledky průzkumu, který trval celý…

everyday-selfie-campaign

VIDEO: Jedna fotografie z každého dne nejhoršího roku mého života

Určitě si říkáte, že je to zase jen nějaké další video, kterých už tu bylo několik. Fotit se každý den a pak naskládat fotky za sebe není žádný nový nápad. Jenže při sledování tohoto snímku tak nějak získáte přesvědčení, že tady je něco jinak. Špatně. A konec vás určitě zasáhne.

dog-insta

Můj pes je king, má vlastní kérku!

Je vaším nejlepším přítelem pejsek? Milujete ho z celého srdce a nedokážete si představit, že byste mu někdy ublížili? Nenávidíte všechny tyrany, co těm přátelským duším ubližují? Jestli ano, tak si raději dál nečtěte. Jeden magor z Brooklynu totiž nechal potetovat svého psa.

Nahoru