Zase musím opisovat písmenka jak prvňáček ! 27 June, 2013 v Blog & úvahy, Na plovárně s Michalem Kolesou od Michal Kolesa To je už dnes po stý co opět musím opisovat captchu. K čemu to vůbec je ?