Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: toner

Originální vs. alternativní inkoustové cartridge

Téměř každého, kdo někdy kupoval náplň do tiskárny, zajímala otázka, jestli se vyplatí kupovat alternativní (znovu plněné, repasované) náplně. Fungují stejně spolehlivě jako originální? Nemohou poškodit tiskárnu? Ztratíte kvůli nim záruku?

INZERCE: Tiskněte bez obav, kdy vám dojdou barvy

Znáte to. Ať máte laserovou či inkoustovou tiskárnu, stejně je potřeba doplňovat náplně. Buď se vytiskne nebo vyschne a vy začnete řešit, kde sehnat novou. Aby byla levná, aby byla kvalitní, aby nějakou dobu vydržela, aby dobře tiskla. Těch požadavků je spousta.

Ušetřete za tonery a cartridge do tiskáren

V dnešní moderní době řešíme spoustu věcí přes internet. Nakupujeme přes něj, využíváme řadu služeb, objednáváme, platíme, uzavíráme smlouvy… Abychom si mohli uzavřené smlouvy, faktury a podobné důležité podklady archivovat, musíme si je vytisknout. Takže téměř v žádné rodině už dnes nechybí tiskárna. A o firmách nemluvě, tam už si práci bez tiskárny nebo kopírky není možné představit. Ať už tiskneme či kopírujeme v malých nebo velkých objemech, soustředíme se na stejnou věc. Tou je cena za tisk.

Nahoru