Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: Tomio Okamura

Týdeník Reflex nazval Okamuru Pitomiem. Soud rozhodl, že oprávněně

Tomio Okamura, předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie, vedl spor s týdeníkem Reflex. Tento spor vyvolala titulní stránka týdeníku, na které byl vyobrazen Tomio Okamura v podobě klauna s přezdívkou Pitomio. Pražský vrchní soud v úterý 31. ledna 2017 rozhodl, že Reflex může označovat poslance Pitomiem pouze v případě, pokud se jedná o oprávněnou kritiku.

Okamurova statusu o islámu si všímají i za hranicemi! V Británii, USA či v Izraeli!

Nedávno jsme Vás informovali, že předseda hnutí Úsvit Tomio Okamura je pod palbou kritiky a zesměšňování kvůli jeho statusu, kde se tvrdě opřel do islámské menšiny v Evropě. Za to…

Tomio Okamura – životopis podnikatele, spisovatele a možná i budoucího prezidenta

Tomio Okamura – životopis podnikatele, spisovatele a možná i budoucího prezidenta

V posledních týdnech se o Tomiu Okamurovi mluví především v souvislosti s jeho kandidaturou na prezidenta. Většině lidí se vybaví obraz Japonce s cestovkou (Mikitravel.cz), který nasbíral 50 000 podpisů a v lednu ji bude žádat o hlas. Okamura vystupuje proti korupci, byrokracii, vysokým dávkám pro ty, co je zneužívají, a rád by podpořil úplné rodiny. Myslí si, že v politice chybějí státníci s dlouhodobými vizemi. Za svou volební kampaň nechce utrácet. Své myšlenky podává velmi jednoduše, až naivně, a mnozí jej označují za populistu, který říká, jen to, co lidé chtějí slyšet. Jiní Okamurovi fandí a domnívají se, že by mohl pozdvihnout politiku. Podle volebních průzkumů volby nevyhraje. Přesto je rozhodně zajímavou osobou v české společenské scéně a také úspěšným podnikatelem. Proto si o něm povíme i něco my.
Nahoru