Dnes vyšlo 1 článků

Štítek: To nej

VIDEO: Zdokonalení angličtiny nenásilnou metodou, pokecejte s americkým důchodcem

VIDEO: Zdokonalení angličtiny nenásilnou metodou, pokecejte s americkým důchodcem

Brazilská jazyková škola přišla s originálním nápadem, jak pilovat angličtinu u studentů, kteří z nějakého důvodu nemohou vycestovat do zahraničí. Zavedli proto internetový program, kdy se student spojí s americkým důchodcem, který si se studentem velice rád popovídá. Docela dobrý způsob, jak zdokonalit jazyk, nemyslíte?

Jména oblíbených rockových skupin ukryté v obrázcích

Jedno designové studio přišlo s vážně originálním nápadem, vytvořit obrázky, které budou v jednoduchosti symbolizovat slavné a populární rockové skupiny, které netřeba představovat. Dokážete i vy podle obrázků určit, o jakou skupinu se jedná?

Jak by vypadal život, kdybychom na zemi neměli gravitaci

Gravitace je pro nás něco nepostradatelného. Avšak otázka, co se stane, když zmizí? Je pravdou, proč by jen tak zmizela gravitace, ale přece… Umíte si představit, že se vznášíte nad zemí, děláte různé akrobatické kousky a nikdo ani nic vás v tom neomezuje?

Screenshot_24

Život miliardáře, který by mu leckdo záviděl: Gambling, luxusní chlast, děvky, zbraně. Kde na to vzal?

Gambling, poker, luxus, děvky a zbraně – možná pro někoho vysněný způsob života, který je však poměrně drahý. Avšak jeden muž má evidentně recept na to, jak si na takový to způsob vydělat. Jak? Jednoduše, naučte se základy pokeru a běžte hrát!

Nahoru