Štítek: Titan

NASA plánuje vyslat autonomní ponorku, aby prozkoumala Titan

NASA plánuje vyslat inteligentní ponorku na Titan, měsíc Saturnu, aby prozkoumala hlubiny jejích chladných oceánů. Cílem je, aby ponorka prozkoumala mrazivý kapalný metan a etan oceánů, které pokrývají povrch měsíce, a data vyslala zpět na Zemi. Tuto informaci zveřejnil kryogenický inženýr Jason Hartwig z NASA.

Apple vítá bývalou hvězdu, která bude pracovat na vývoji Apple Car

Technologický gigant Apple údajně oslovil bývalého výkonného ředitele jménem Bob Mansfield, aby se podílel na vývoji Apple Car. Pravděpodobně jste o tomto muži nikdy neslyšeli, přestože představoval poměrně důležitý článek společnosti, neboť stál v čele všech velkých projektů jako iMac, MacBook Air, iPad či Apple Watch.

Elektromobil od Applu bude hotov už v roce 2019

Elektromobil od Applu, na kterém společnost pracuje v rámci projektu „Titan“, možná spatříme mnohem dříve, než se očekávalo. Dle zpráv Wall Street Journal, společnost Apple dělá vše proto, aby Apple car spatřilo světlo světa již v roce 2019. Apple nyní spolupracuje s experty z automobilového průmyslu. Jedná se například o specialisty ze společností Tesla Motors nebo Volkswagen.

Apple buduje tým snů! Přetahuje jen ty nejlepší z nejrůznějších oblastí!

Je to teprve včera, kdy jsme Vás informovali o tom, že Apple údajně záměrně přebírá zaměstnance a dokonce je v této souvislosti proti němu připravovaná žaloba. Americká společnost vyrábějící mj….

Apple Car: Ještě není nic oficiální a je tu první žaloba! Prý Apple přebírá záměrně zaměstnance…

Wow, Apple pracuje na vývoji elektromobilu a celý internetový svět je na nohou. Za poslední měsíc nás doslova obklopují informace o automobilu od Applu, spolupráce s Teslou nebo dokonce prodej…

Nahoru