Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: Tiskárny

Originální vs. alternativní inkoustové cartridge

Téměř každého, kdo někdy kupoval náplň do tiskárny, zajímala otázka, jestli se vyplatí kupovat alternativní (znovu plněné, repasované) náplně. Fungují stejně spolehlivě jako originální? Nemohou poškodit tiskárnu? Ztratíte kvůli nim záruku?

Tiskněte kvalitně a hlavně levně

Stejně jako počítače, tak se nedílnou součástí domácností stávají tiskárny. Od tiskáren zpráv, formulářů a dokumentů ve sféře podnikové se pomalu tiskárny propracovaly do našich domovů. Vyplatí se však domácí tisk? Nejde jen o cenu kancelářského papíru nebo speciálního fotopapíru. Tiskárna ke své práci potřebuje i tiskový materiál a v neposlední řadě si vyžádá také nějakou tu elektřinu z vaší zásuvky.

Inzerce: Spotreba.cz – tonery a cartridge pro nejrůznější tiskárny i kopírky

Inzerce: Spotreba.cz – tonery a cartridge pro nejrůznější tiskárny i kopírky

Sháníte domů či do kanceláře kvalitní tonery a cartridge do tiskáren nebo kopírek? Pokud chcete zároveň ušetřit, prohlédněte si pestrou nabídku barev do tiskáren v našem e-shopu Spotreba.cz.

Inzerce: Kompatibilní tonery – proč jsou výhodnější?

Tiskem v nedávné době proběhla zpráva, že se u nás začaly objevovat tonery, které svým vzhledem připomínají zákazníkovi originální značkové náplně do tiskáren. Jen jsou výrazně levnější. Přitom vypadají jejich obal je k nerozeznání od značkových tonerů. Oč se jedná?
Při koupi DVD jsme potenciálními zločinci aneb Poplatky, které platíme a možná o tom ani nevíme…

Při koupi DVD jsme potenciálními zločinci aneb Poplatky, které platíme a možná o tom ani nevíme…

Poslední dobou k nám ze všech stran proudí informace ohledně placení poplatků. Může jít o přemrštěné poplatky ze strany telefonních operátorů, poplatek u lékaře, poplatek za poplatek v bance, atd. Možná se někdo bude divit, ale v počítačovém světě se také setkáváme s poplatky – např. s autorskými.
Nahoru