Štítek: The Humble Weekly Sale

Humble Bundle: Plošinovky za skvělou cenu!

A máme tu další Humble Bundle balíček. Tentokráte se zaměřuje na staré známé plošinovky. Tedy úplně staré ne, protože i v dnešní době jsou plošinovky populární, a stále si zachovávají svoje unikátní kouzlo.

Humble Bundle: Co-op hry za pár procent původní ceny

Včera byl, jako každý týden, představen nový týdenní Humble Bundle balíček. Co to pro vás znamená? Příval dalších skvělých her za zlomek původní ceny! A všechny hry mají jedno společné – co-op. Můžete je tedy hrát i se svými kamarády – tedy pokud ty hry mají.

Humble Bundle: Indie hry za 1/20 původní ceny!

Tak a po týdnu tu máme další Humble Bundle. Tentokráte se jedná o pravidelný čtvrteční balíček, který jde zakoupit pouze jeden týden. Poté se nabídka obměňuje. A nyní si na své přijdou všichni fanoušci indie her.

Humble Bundle: 6 hudebních her za 120Kč!

Tento týden byl, stejně jako každý týden, odhalen nový balíček The Humble Bundle. Pokud nevíte o co jde, tak jenom krátce osvětlím – jedná se o super výhodný balíček her, jehož koupi zároveň přispíváte na charitu!

The Humble Weekly Sale: Machinarium a další adventury

Tento týden v The Humble Weekly Sale převažují hry české společnosti Amanita Design. Tyto hry by samostatně stály více než 1 tisíc Kč, takže pokud máte rádi adventury, tak čtěte dále.

The Humble Weekly Sale: Oba díly Zeno Clash a další

6 znamenitých her. The Humble Weekly Sale přichází s novou nabídkou každý čtvrtek. Tento přichází s šesti hrami od ACE Team, ATLUS Games a Tripwire Interactive. Normálně by tito hry stáli celkem kolem 90 dolarů (1800 Kč), ale v tomto balíčku jdou sehnat za pouhých 6 dolarů (120kč).

Nový The Humble Weekly Sale – směsice všech žánrů

Tak týden zase uběhl jako voda a je tu další The Humble Weekly Sale. Tento týden není nijak tématický laděný, takže na své si přijde každý. A i proto za 2 dny bylo prodáno více než 25 tisíc balíčků. Nejznámější hrou v balíčku je asi Dungeon Defenders.

Nový The Humble Weekly Sale potěší fanoušky pinballu

A po týdnu tu máme další The Weekly Humble Bundle. Jedná se o výhodný balíček her – za pár korun můžete získat kolekci her, které by za normálních okolností stály 10x tolik. Tento týden Humble Bundle uspokojí všechny fanoušky pinballu.

The Humble Weekly Sale: Jagged Alliance a další hry od bitComposer

Po týdnu se objevil další balíček The Humble Weekly Sale. Tento týden se zaměřili na hry od společnosti bitComposer. Možná vám tento název nic neříká. Ale určitě znáte hry například hry ze série Jagged Alliance.

Nový The Humble Weekly Sale ve znamení adventur

Nový The Humble Weekly Sale ve znamení adventur

Kromě tradičních Humble Bundle, co vychází co 14 dní, se objevují i každotýdenní Weekly Humble Bundle. Každý týden se tedy objeví nový balíček s atraktivními hrami, které jsou vám nabídnuty za cenu, kterou si sami určíte (minimálně však 1 dolar, tedy asi 20kč). Pokud si připlatíte dalších 5 dolarů, tak navíc dostane nějaké hry (a bonusy) navíc.

Nový Weekly Humble Bundle – Cipher Prime

Stejně jako každý týden, i nyní se objevil nový balíček her The Weekly Humble Bundle. Tento týden je zde 5 her od Ciper Prime. K dostání za jakýkoliv příspěvěk jsou logické hry na všechny platformy Splice a Fractal a audiovizální hra Pulse: Volume One.

Nový Weekly Humble Bundle – Focus Home Interactive

A opět tu máme od čtvrteční noci další Humble Bundle. Tentokrát nabízí 8 her od herní společnosti Focus Home Interactive.Nejznámějšími hrami je asi fantasy RPG na motivy knihy Game of Thrones a mětská stavitelská strategie Cities XL Platinum.

Nový Weekly Humble Bundle – Nordic Games

9 úžasných her. Nový The Humble Weekly Sale obsahuje 9 her od vývojařů z Nordic Games. Zaplaťte kolik chcete za zábavnou logickou hru Neighbours From Hell Compilation, dobře přijatou sci-fi strategii Supreme Commander a její pokračování Supreme Commander: Forged Alliance, středověký simulátor The Guild 2 a střílečku z 3. osoby Red Faction: Armageddon!

Týdenní Humble Bundle: Hry od Paradoxu za 1/30 původní ceny

Týdenní Humble Bundle: Hry od Paradoxu za 1/30 původní ceny

Kromě tradičních Humble Bundle co vychází co 14 dní se objevují i každotýdenní Weekly Humble Bundle. Každý týden se tedyobjeví nový balíček s atraktivními hrami, které jsou vám nabídnuty za cenu, kterou si sami určíte (minimálně však 1 dolar, tedy asi 20kč). Abyste však byli motivováni zaplatit více, existuje hranice průměrné částky. Pokud tuto hranici překonáte, dostanete navíc ještě pár her a bonusů. Za 4 hodiny se prodalo více než 50 tisíc balíčků!
Nahoru