Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: Thajsko

Thajská vojenská vláda chce sledovat cizince přes SIM karty

Když cizinec vkročí do Thajska, budou veškeré jeho kroky sledovány vojenskou diktaturou. Země plánuje sledovat všechny cizince prostřednictvím speciálních SIM karet. Telekomunikační úřad oznámil, že každý, kdo nebude mít thajský pas, musí používat tuto SIM kartu.

Jak se podvádí u přijímaček se špičkovou špionážní technikou

Maturity jsou v plném proudu, a jak jsme vás informovali včera, například v Iráku u této příležitosti vypínají internet v celé zemi, aby studenti nemohli podvádět. Opačný případ pro vás máme z Thajska.

Ženich ji opustil u oltáře, odjela do Thajska, vydává knihu a žije pohádkový život

Romantický film s nádechem dramatu. Nevěsta stojí u oltáře, ale zbabělý ženich se rozhodl celý vztah hodit za hlavu. Občas se špatné scénáře stávají skutečností, o čemž by mohla vykládat třicetiletá žena z anglického Liverpoolu. Katy Colins zažila opuštění před oltářem na vlastní kůži. Dokázala nešťastnou událost proměnit v pohádkový život.

Za jeden nevhodný komentář vyfasoval 30 let vězení

Sociální sítě přináší vedle nespočetného množství výhod také určitá rizika. Nevhodný komentář se na sociálních sítích šíří rychlostí blesku. Takový komentář může skončit občanským sporem (v tom lepším případě), sankcemi,…

Hit internetu: Na obal učebnice matematiky dali omylem pornohvězdu

Víte, co se po internetu nejlépe šíří? Je to evidentní. Nejoblíbenější jsou zprávy, u kterých se zasmějete. A proto se rychlostí blesku po sociálních sítích šíří i zpráva o tom, že jeden vydavatel se prostě spletl. Našel nějakou fotku učitelky, a protože se mu líbila, prostě ji použil. A už se nezajímal o to, o jakou fotku se vlastně jedná.

Žádné lajky na fotkách? To může vést k horší ekonomice

Globální oteplování, drogy a korupce patří mezi nejčastěji zmiňované hrozby společnosti. Ale podle thajského ministerstva pro duševní zdraví je zde jeden větší problém ohrožující budoucí rozvoj země – tzv. selfie, tedy fotografické autoportréty.

Černá díra uprostřed Thajska

Černá díra

Svěděk říkal, že si ji odnesl čert

Nahoru