Štítek: Telefonní číslo

Twitter Digits: Rozlučte se s hesly

Ty dny, kdy jste si museli pamatovat hesla do všech aplikací, které používáte, už jsou pomalu pryč. Tedy aspoň díky Twitter Digits to tak vypadá. Když totiž používáte Digits, nepotřebujete žádné heslo. Nepotřebujete dokonce ani email. Stačí vám vaše telefonní číslo.

Babička smskovala ze záhrobí

Na Mirror.com se objevil článek, který vypadá, že se vztahuje k blížícímu se Halloweenu. Nese totiž název „Rodina, která posílá smsky na mobil pohřbený s jejich babičkou, dostává odpovědi ze záhrobí“. Fajn. Ale mohou babičky opravdu psát z hrobu? Samozřejmě že ne. Tak se na to pojďme podívat.

Yo: Aplikaci hacknul student, vaše osobní údaje jsou v nebezpečí

O Yo, vlastně docela primitivní aplikaci, jsme psali nedávno. Zažívá teď totiž svůj největší úspěch. Lidi baví si posílat jen jednoduché „Yo“. Jenže aplikace nebude asi jednoduchá jen svou funkcionalitou, ale celkově. A na to právě doplatila. Byla hacknutá.

Co dělat, když jste přešli z iOS na Android nebo WP a nemůžete přijímat zprávy od uživatelů iPhonu

Minulý týden si jeden nespokojený zákazník stěžoval Apple. Tvrdil, že na svém novém telefonu Samsung nemůže přijímat zprávy od uživatelů iPhonu, protože jeho telefonní číslo zůstalo „uvězněno“ v iMessage v jeho starém iPhonu.

Také byste za telefonní číslo 777-7777 byli ochotni dát 42 milionů korun?

Nějaký bohatý šílenec ze Spojených arabských emirátů přesně tohle udělal. A to si představte, že tohle číslo má jen v pronájmu na dva roky.

Zajímavý web #95: Textastrophe – proč nevyužít toho, když někdo dobrovolně zveřejní své telefonní číslo?

Většina z nás si svoje telefonní číslo pečlivě střeží. Tedy aspoň ti, kteří již mají zkušenosti se situací, kdy je někdo, komu svěřili své číslo, začal až příliš často kontaktovat. A tak svá čísla často dáváme jen pečlivě vybraným lidem a nenabízíme je jako bonbóny kolemjdoucím nebo podezřelým chlápkům v baru. Zajímavé však je, že na inzerát, který někde vyvěsíme, číslo klidně napíšeme.

Facebook: Vyžádejte si od svých přátel podrobnější informace

Facebook pokračuje ve své snaze dozvědět se o uživatelích co nejvíce informací a přimět je k tomu, aby co nejvíce informací sdíleli. Ale tentokrát se neptá přímo vás. Místo toho se spoléhá na to, že se vás zeptají vaši přátelé.

Co dokáže jeden neuvážený příspěvek na Facebooku

Co myslíte, že se stane, když na Facebooku zveřejníte, že jste „k dispozici každému“? Přesně toto oznámení bylo zveřejněno na facebookovém profilu čtrnáctileté dívky. Pak byla hromadně znásilněna. Celý příspěvek byl přitom jen hloupý vtip jejího spolužáka.

27 skvělých způsobů, jak reagovat na smsku z neznámého čísla

27 skvělých způsobů, jak reagovat na smsku z neznámého čísla

Co uděláte, když vám přijde smska od neznámého čísla? Ignorujete ji nebo odpovíte? Vězte, že když zvolíte tu druhou možnost, můžete si občas užít trochu legrace. Máte po ruce papír a tužku? Tak tyhle odpovědi si rozhodně poznamenejte, abyste věděli, co dělat, když vás potkají následující situace.
Nahoru