Štítek: Symbian

Audiohraní – hry pro zrakově postižené a i pro hráče bez zrakového postižení

Audiohraní – hry pro zrakově postižené a i pro hráče bez zrakového postižení

Téma tohoto článku bude spíše takové odpočinkové a hravé. Řeč bude o tom, jak je to s hrami (nejen na klasickém stolním počítači) pro zrakově postižené lidi.

Nokia zveřejnila špatné hospodářské výsledky

Společnost Nokia ve své finanční zprávě uvedla, že za III.čtvrtletí tohoto roku se snížily prodeje mobilních zařízení a ztráta byla 745 milionů dolarů. Celkové příjmy činily 9,45 miliardy dolarů. Nokia je tak ve ztrátě páté čtvrtletí za sebou. Příjem společnosti se snížil o 1,27 miliardy dolarů, což činí 19 % ztráty objemu příjmů.
Jak si vybrat správný telefon a který operační systém zvolit?

Jak si vybrat správný telefon a který operační systém zvolit?

Žijeme v době, kdy má mobilní telefon snad úplné každý, komu je víc než 10 let. Už to není jako dřív, kdy bylo v obchodě vystaveno pouze 6 typů telefonů. Trh je teď mobily doslova zaplaven, ale jak si z nich vybrat ten, který vám bude nejvíc vyhovovat?

Společnost Google oznámila, že ukončí některé svoje starší projekty

Většinou se jedná o 5 – 6 let staré aplikace, které nedosáhly příliš velké popularity. Nejznámější je zřejmě osobní stránka iGoogle, kterou používá řada uživatelů. Konec této aplikace je naplánován na 1. listopadu 2013. Ostatní aplikace budou ukončeny dříve, některé skončí již v letním období.

Byl vydán nový balíček kancelářských služeb Microsoft Office pro smartphony na platformě Symbian Belle

Program obsahuje textový editor Word Mobile, presentační doplněk PowerPoint Mobile a tabulkový editor Excel Mobile. Balík programů je ke stažení jako obnova stávající verze přes klienta Nokia Software Update (přímo přes smartphone) nebo přes Nokia suite (přes počítač). Programy budou také dostupné později v Nokia Store.
Nahoru